2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم سوم دی ماهی هست کلا مرموز هست ببخش میگم شما هم اینجوری هستی کلا زیاد باهام دردو دل نمیکنه ا ...

نه من برعکس دختر شمام

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728
نه 1300شده

سلام من متولد ۵۵هستم.  سه فرزند دارم دو دختر یه پسر دخترام۲۷.       و۲۱ساله پسرم۱۹ ساله دو تا نوه از هر دخترم دارم.  دختر بزرگه یه پس۸ساله دختر کوچیکع یه دختر ۳ساله(دخترش معلول   بیماری جسمی حرکتی )داره که بیشتر پیشه من میمونه پسرمم دانشجوی فرهنگیان(برای دبیری ریاضی ترم دو)هسنن اطراف تهران (واوان اسلامشهر )میشینیم یکم هم شما از خوذتون بگین

سلام من متولد ۵۵هستم.  سه فرزند دارم دو دختر یه پسر دخترام۲۷.       و۲۱ساله پسرم ...

من ۳تا دختردارم ۲۴ و۲۲ و۲۰سالشون هست اولی دریش تموم کرده تو فرودگاه امام خمینی کارمیکنه دومی ترم اخر هست سومی پشت کنکور من خودمون تو پرند هستیم 

من ۳تا دختردارم ۲۴ و۲۲ و۲۰سالشون هست اولی دریش تموم کرده تو فرودگاه امام خمینی کارمیکنه دومی ترم اخر ...

من فکر میکردم هم سن و سالای من نمیان نی نی سایت با شما اشنا شدم خوشحال شدم اسمم ناهید هستش.   شما شاغل هستین یا خونه دار.        از زندگی تو پرند راضی هستین؟     ما تقریبا پنج ماه اومدیم این خونه     خیلی دوست داشتم تو پرند خونه مشاعی بخرم اطرافیان منصرف کردن

من فکر میکردم هم سن و سالای من نمیان نی نی سایت با شما اشنا شدم خوشحال شدم اسمم ناهید هستش.   ش ...

بسیار راضی هستم من خودم خانه دار هستم خیلی ارامش دارم اینجا ما خودمون خونه امون رباط کریم هست اجاره دادیم اینجا اجاره کردیم خیلی اینجا راحتم بتونیم خریم اینجا شوهرم خونمون نمیفروشه میگه ارزش داره 

2738
79

نازى😭😭😭😭

اين تاپيك امروز بروز شد و من فكر كردم برگشتى😭😭😭

ناااااااااااااااااااااااااااامرد بى معرفت💔

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

سلام ☘️🌺

منم متولد ۵۰ هستم 

دوتا بچه دارم دخترم ۲۵ ساله مجرد و دانشجو 

پسرم ۱۹ ساله و دانشجو .

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
سلام ☘️🌺 منم متولد ۵۰ هستم  دوتا بچه دارم دخترم ۲۵ ساله مجرد و دانشجو  پسرم ۱۹ ساله و ...

چه جالب من هم ۳تا بچه دارم ۲۴ دومی ۲۲ سومی ۲۰ 

بزرگه درسش تموم کرده فرودگاه شاغل هست دومی ترم اخر هست سومی پشت کنکورخخخ

چه جالب من هم ۳تا بچه دارم ۲۴ دومی ۲۲ سومی ۲۰  بزرگه درسش تموم کرده فرودگاه شاغل هست دومی ترم ...

موفق باشن انشالله 🙏🙏🌹🌹

خودم هم دبیر بازنشسته هستم .

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2706