2737
2734
عنوان

شوهرم میخاد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا😂😂😂

عزيز دلم به اين حرفا اهميت نده بزا بره وقتي به شوهرت ايمان داري بزا بره يكم حال و هواش عوض شه فقط من موندم گفتي ميخواد بره خونه مادرش😕 خب با دوستاش بره يه وري خونه مامانش كه دلش بدتر ميگيره😒 مامانشينا حتما دورن ازتون اره؟

2740
عزيز دلم به اين حرفا اهميت نده بزا بره وقتي به شوهرت ايمان داري بزا بره يكم حال و هواش عوض شه فقط من ...

اره دورن.تصمیم گرفت بره مسافرت دوستاش نیومدن میگه دوروز میرم خونه مامانمم .اصن معلوم نیس میخاد چیمار کنه فقط خستس میخاد یه حایی بره

بخدا خیلی کارعاقلانه ای کردی 

آدما بعدازازدواج احتیاج دارن یه وقتایی و مال خودشون باشن

مشاوره به من و شوهرمم گفت .ولی شوهرمن نمیذاره الان ازش عاصی و بیزارم دیگه

بخدا خیلی کارعاقلانه ای کردی  آدما بعدازازدواج احتیاج دارن یه وقتایی و مال خودشون باشن مشاوره ...

من خودم با اینکه خیلی دوسش دارم اما میخوام تنها برم خونه مامانم برم با دوستای مجردیم مانع نمیشه درکش کردم.اره شنیدم روانشناسا هم میگن اسیر که نیستیم 

نه عریزم ولی ادم گاهی به تنهایی نیاز داره

به شوهرت تبريك ميگم كه انقدر زن با شعور و فهم ودركي داره بعضي زنا انگار زندان بان شوهرن من خودم اوايل ازدواجمون سر خريد خونه به شوهرم خيلي فشار اومده بود خودم تشويقش كردم با دوستاش برن شمال منم كارم طوري بود نميتونستم برم با اينكه شوهرم خيلي اسرار داشت مرخصي بگيرم منم از قصد نگرفتم كه يكم تو تنهايي با دوستاش ازاد باشه حالا دقيقا هم شوهرم هم همين دركو به من داره منم خيلي جاها با دوستان ميرم مگه چه إشكالي داره وقتي به طرفت إيمان داري انقدر ميچسبن به شوهره بعد ميان ميگن خيانت كرد خب يكم با ازاد گذاشتن شوهراتون بهش نشون بدين بهش اطمينان دارين 

من خودم با اینکه خیلی دوسش دارم اما میخوام تنها برم خونه مامانم برم با دوستای مجردیم مانع نمیشه درکش ...

اگه این طرز فکر جابیفته که بعدازازدواج هم نیازای خودش و داره هرکس و ادم ازدواج میکنه اسیرنمیشه زندانی نمیشه 

خیلی مشگلات حل میشه 

آخه چیه توروخدا امل بازی زن بدون مرد مرد بدون زن نباید حایی بره 

دست راست شوهرت روسر شوهر من

اره دورن.تصمیم گرفت بره مسافرت دوستاش نیومدن میگه دوروز میرم خونه مامانمم .اصن معلوم نیس میخاد چیمار ...

اها خب همونه دوستاش نيستن بنده خدا ميخواد بره خب خوبه كه هم خانواده اش رو ميبينه هم روحيه اش عوض ميشه

بخدا خیلی کارعاقلانه ای کردی  آدما بعدازازدواج احتیاج دارن یه وقتایی و مال خودشون باشن مشاوره ...

اره ديگه متاسفانه خيلي از اقايونم اين ايرادو دارن انگار زنداني اوردن خونشون