2752
2734
عنوان

مدفوع نکردن بچه در دسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 6512 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره پسر خواهر شوهر منم اینجوری بود بنده خدا هر کار میکرد بچه دستشویی نمیرفت فقط تو پوشک اول توالت فر ...

خوبه بازم موفق شد بالاخره۰ من هر سری شکست میخورم  باز باید برم سر خونه اول و سراغ پوشک۰ دیگه ۴ سالش شده برا پوشک سنش بالا رفته اینقدر غصه میخورم

براش جایزه تعیین کن چیزی که خیلی دوس داره بگو اگه تو دسشویی مدفوع کنی برات میخرم  چندبار که بر ...

تمام راه ها رو رفتم تشویقش کردم ناز و نوازشش کردم  دعواش کردم۰ جواب نداده

منم درمانده شدم نمیدونم چ جوری باید پوشک از سرش بیفته۰ بهش وعده ی جایزه دادم بازم بی فایده بود

من کوچیکتر بود گفتم دیگه پوشک نداریم ب ما نمیفروشن سر جیش کردنش گفتم...ولی پی پی تو شورت کنار اتاقش ایستاده کارشو میکنه..توالت فرنگی موزیکال گرفتم نشد جایزه تشویق تنبه اسباب بازی مورد علاقه همه کار کردم نشد ک نشد ..اتفافا ی کاربری هم همینجاس اونم مشکل پی پی تو شرت داره باهاش در ارتباطم بچه ۴ سالو داره...دقیقا هم اون و پسر خودم بچه بیشتر شکمش میل ب  یبوستی شدن داره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
بچه منم شلوارشو کامل درمیاره.چطوری یادش بدم که نصفه بکشه پایین؟

من بردم تو حموم برای جیش..تا نصفه کشیدم پایین یادش دادم با یه دستش خشتک شلوارو جمع کنه بشینه.. چند بار این کارو کرد بعد گفتم تو توالت هم همینجوری باش..

ولی چند بار دیده زنها دم پای شلوار رو میزنن بالا که نجس نشه اینم دیگه با شلوار نمیره میگه نه کثیف میشه..تو دستشویی درمیاره میزاره رو روشویی کارش که تموم شد تو دستشویی میپوشه میاد بیرون..

یه معظل بزرگ شده برام۰ نمیدونم باید چکار کنم۰ اینقدر بهش پیدرولاکس میدم ک شکمش روون روون میشه با زور خودشو نگه میداره ولی دسشویی نمیره۰ دیگه از دیروز گفتم پوشک تعطیل۰ امروز میگفت دلم درد میکنه پوشکم کن گفتم برو دسشویی۰  بردمش دیشویی نیم ساعت تو دسشویی بود ولی دسشویی نکرد فقط جیش کرد

یه معظل بزرگ شده برام۰ نمیدونم باید چکار کنم۰ اینقدر بهش پیدرولاکس میدم ک شکمش روون روون میشه با زور ...

منم پیدرولاکس میدمش....هر چققققد میگم تو شرت کارتو نکن بیا بریم دستشویی فایده نداره..میفهمم پی پی داره میره اتاقش درو میبنده ایستاده کارشو میکنه بعد نیاد میگه پی پی کردم میره سمت دستشویی...تا ی ذرم عصبانی میشم قاط میزنم دیگه پی پی نمیکنه خودشو نگهمیداره بدتر انتها روده خشک میشه می پی دردناکتر میشه....خلاصه ک مونننندددم خسسستممم..جیش مشکل نداریم شب ادراری هم نداره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
به خدا دیگه کلافه ام روم نمیشه مهمونی ببرمش میترسم خرابکاری بکنه منم از هر روشی استفاده کردم فایده ن ...

از متم همینه شده پارک بردمش ی هو گوشه کنار تو شلوار کارشو کرده...همه خانواده میدونن پی پی توشرت میکنه..والا خنگم نیست بگم خنگگگه..کلی شعرو سوره بلده...سریع چیزی یادش میدم میگیره ولی اینو اصلاااااا یاد نگرفت...

2706