2737
2734
عنوان

دختر عمه ام موهامو رنگ کرده قشنگ داغون شون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 38 پست

وقتی تو از کارش مطمئن نیستی چرا رفتی دکلره کردی.. چند بار پیشش رنگ میکردی میدیدی کار بلد هست یا نه بعد میرفتی دکلره..یا وقتی کسی کار ارایش و اصلاحش خوب نیست نمیدونه چه ابرویی به این چهره میاد.. چطور میتونه ابروی قشنگ تتو کنه..

مشت نمونه خلواره..

وقتی از کار کسی مطمئن نیستید همچین کارایی که مهارت لازم داره رو به هر کسی نسپارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۹ سالمه😓 ۲ ساله ازدواج کردم یه ساله بچه میخوام

اووووه خودت نی نی هنووز 😍 عجله نکن خدا بهت نی نی میده من ۲۷ سالمه ولی میگم هنوز زوده اماا میترسم کلا نازا بشم ولی کلا تا ۳۳ سالگیم بچه نمیخوام 😐😐

اووووه خودت نی نی هنووز 😍 عجله نکن خدا بهت نی نی میده من ۲۷ سالمه ولی میگم هنوز زوده اماا میترسم کل ...

اگه نمیخوای حتما  برو دکتر 

یا بهش بگو برات تخمک فیریز کنه اینجور خیلی بهتره

2728
منم منتظرم انشاالله خدا بهت بچه سالم بده و دلت شاد بشه

ممنون از دعای قشنگت عزیزم

انشالله شماهم بارداربشی به زودی💋

چندوقته منتظری

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اووووه خودت نی نی هنووز 😍 عجله نکن خدا بهت نی نی میده من ۲۷ سالمه ولی میگم هنوز زوده اماا میترسم کل ...

۳۳ سالت باشه بعد بچه بیاری وقتی بچت ۲۰ سالش بشه میشه ۵۳سالتتت،،،  فاصله سنی واست مهم نیس گلم 

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
2738

همین الانش نمیشم چه برسه جلوگیری ام بکنم😓

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
واای میترسم 😱😱😱 

دیگه سنت خوبه یدونه بیار.یدفعه دیدی خدایی نکرده نشد و چندسال باید منتظربشی

۳۳ سالت باشه بعد بچه بیاری وقتی بچت ۲۰ سالش بشه میشه ۵۳سالتتت،،،    فاصله سنی واست مهم نیس ...

نه برام مهم بود زیر ۲۰ سال بیارم که فاصلم کم باشه ولی حالا که نیاوردم دیگه نمیارم چه فرقی داره دیگه ۵۳ سالم باشه یا ۵۰ سال

ولی میبینم اطرافیانم بچه میارن احساس ترس برم میداره میگم نکنه یه روزی من دلم بخوادو نتونم بچه دار شم😐