2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم چندبار پیش اومده خواب دیدم بابام فوت شده زبونم لال.تاسرحد مرگ گریه میکردم توی خواب یعنی میخواستم خفه بشم بیدار که شدم حالم خیلی بد بود.فکر اینکه یه روز بابامو ازدست بدم هم آزارم میده 😢

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2738
خدا رحمتشون کنه ....مثل من بخدا

ممنون خداپدرشما رو هم رحمت کنه

کاری نمیشه کرد واقعا لحظه ای فراموش نمیشه

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
منم چندبار پیش اومده خواب دیدم بابام فوت شده زبونم لال.تاسرحد مرگ گریه میکردم توی خواب یعنی میخواستم ...

خدا پدرتو واست حفظ کنه عزیزمنم ابتدایی بودم ازاین خوابا میدیدم وکلی گریه میگردم همیشه به خدا میگفتم اول منو ببر بعد بابامو چون هردو خیلی خیلی خیلی بهم دیگه وابسته بودیم ولی الان هفت ساله داغش رو دلمه وقتی بابام رفت من هم مردم 

60 بود ...نه خواهر دارم اما اونا اینجور وابسته نبودن و ازدواج کردن من مجردم خیلی با پدرم صمیمی بودم

بله سخته واقعا پدر هم سنی نداشت 

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
[QUOTE=110798659]هرچي ميكشم از بابام ميكشم خبر ندارين شما[/QUOTE اها البته من خودمم دل خوشی ندارم ا ...

هيچم تكيه گاه نيس باعث عذاب منم هست ولي برعكس مامانمه ك حاضرم جونمو فداش كنم

لايك نكنيد مرسي اه🤗
2706