2733
2739

دو  شب پیش عروسی دختردایی شوهرم بودیم. اوووووف نگم از عروسی. عروس فقط 8 تا سرویس جواهر کادو گرفت سکه ها و پول ها هم که دیگه بماند. الانم رفتن ماه عسل ترکیه. خونشون هم که دیگه هیچی. 

ااااصلا حسادت نکردم اااصلا. فقط دلم خیلی برای خودم و زندگیم سوخت. که من چندساله نتوستم یه پالتو بخرم. هرچی طلا داشتم فروختم واسه رهن خونه. بعد یه عده اینجوری تو پول غلت میزنن. هععععععععی خدا این چه عدالتیه قربونت برم آخه

اگر تحمل من و توی بدترین شرایط نداری قطعا لیاقت من و توی بهترین شرایط هم نداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه الان اینجورین . مشکل اقتصادی امون همه رو بریده صدای همه رو درآورده . به اینجامون رسیده . فکر میکنی الان زندگی همه بدون مشکله . نه عزیزم هیچوقت زندگیتو مقایسه نکن شاید خوشبختی زندگی تو رو اون نداشته باشه 

خدایا کمکم کن ..... 
2731

والا مام همینیم چشمون به اینه بتونیم یه کرم خوب بخریم شاید یکم‌پوستمون خوب شه😥😥

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

منم دخترعمه م ازدواج کرده رفته استرالیا،وای حسودی میکنم..خوشبحالش   

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

چى بگم عزيزم😞😞

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2738

ان شاا... عاقبتشون بخیر بشه خروار خروار طلا هم نمی تونه خوشبختی مطلق باشه ان شاا... خدا از خزاءنش نصیب و روزی شما هم بکنه غصه هیچی رو نخور شکر که سلامتی داری 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

منم همین طور جندماهه کفش احتیاج دارم نشد بخرم گرونن تا پول جمع میکنم میره واسه خرج خونه کفش مادرمو میپوشم که فوت کرده 😑

سخنی با خانم جلسه ای های سایت همونایی که صیغه رو حق قانونی مرد میدونن همونا که تا یکی نظری میده که مزاجشون خوش نمیاد طرفو میبندن به توپ و صدتا آیه و حدیث می بافن به هم و تحویل کاربرا میدن . خانم جون اره با خودتم تو نمیتونی به کسی بگی که نظر نده و نظرشو برای خودش نگه داره      چون اینجا برای تبادل نظره نه  تحمیل نظر  .    اگه ادعات میشه که با سوادی    لطفا  اگه یکمم چشاتو باز کنی    و کلتو از تو کتابای چرتت دربیاری و جامهه رو نگاه کنی بصیرت داشته باشی که افراد دور ورتم خوب ببینی  و اگه گوشاتم خوب وا کنی . اینو خوب میفهمی که  . همه قرار نیست مثل تو فکر کنن.  اون آیه و حدیثاتم نگه دار واس خودت روزی سه بار از روشون مینویسی فهمیدی؟مشق شب 😑 امشبت  هرجمله سه بار     ۱_  باشعور باشیم      ۲ _حرفای دیگران را طور دیگری بازگو نکنیم    ۳_ توهین نکنیم زیرا به مادر خود توهین کرده ایم چون او مارا تربیت کرده است   ۴_ زمین شدیدا گرده   . افتاد؟؟؟؟😁 
2706