2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم گفت میخوام دوتا زن دیگه برا داداشم بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 70 پست

خواهر شوهر منم مثل خواهر شوهر تو بیشعوره  اونم همچین حرفی رو به من زده  که بمیری واسه برادرم زن میگیرم  من گذاشتم رو حساب اینکه عقده داره  داره میترکه از روابط من و برادرش  😏😏

ولی دوتا نکته ، یکی اینکه اصلا حساسیت نشون نده ، بهش یه چشمک می زدی می گفتی کی میاد با خانواده ی داغ ...

😁

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب پس بگو دختر مجرد چهل ساله چه انتظاری ازش داری اونم از نوع خواهرشوهرش خواهر من یکیشو داره دمار ا ...

خب من چیکار کنم که ازدواج نکرده...مگه من مقصرم...

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...
گل به خوديه كه! ميگه يكي مثل توئه داغون😐

نه دیگه باید بگه حالا مگه چند نفر ساده مثله من پیدا میشن گول بخورن؟؟؟ دخترا ی الان گرگن دم به تله نمی دن ☺️☺️☺️

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2738

خاکبرسر خواهرشوهرت

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب من چیکار کنم که ازدواج نکرده...مگه من مقصرم...

نه فقط حواست باشه اصلا ناراحتی تو صورتت نشون نده. واکنش منفی نداشته باش این ادما هدفشون ناراحت کردن و عصبانی کردنته. هرچی ازش دوری کنی زندگی بهتری داری

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
نه دیگه باید بگه حالا مگه چند نفر ساده مثله من پیدا میشن گول بخورن؟؟؟ دخترا ی الان گرگن دم به تله نم ...

والا اين خواهرشوهر اسكلي كه استارتر داره متوجه اين حرفا نميشه

بايد محكممم زد تو دهنش صدا بز بده