2733
2734

ی عالمه قرض داریم دیشب داشتم عکس کامپوزیت اینا بش نشون میدادم دید من ذوق دارم گف یکیو پیدا میکنم ک کارش خوب باشه برو انجام بده 

من خیلی نامردم خیلی بدم😢😢😢

خوشبحالت همچین شوهری داری قدرشو بدون

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خوب😍

چقدر هزینه اش میشه مگه؟ 

خانوما برای کار اینترنتی خواستید درامد کسب کنید درخواست دوستی بدید و شمارتون رو برام بفرستید                                به تاپیک های قبلم سر بزنید تا متوجه روند کار بشید اینم بدونید که جای نگرانی نیست و شرکت رایان مهر معتبر هست،میتونید تو نت درباره اش تحقیق کنید
2738

چجوری چند صدمیلیون پول دارید؟ب ماهم بگو

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

آخه لازمه کامپوزیت کنی؟! به نظرم دست به کار شو، همسرت خیلی مهربونه ولی مدیریت اقتصادیش صفره، به همسرت یاد بده چجوری باید مسائل اقتصادی رو مدیریت کنه وگرنه اوضاعتون بدتر و بدتر میشه، خودتم کمکش کن تو این مسله

2706