2737
2739
دوستان عزیزی که بارداری ناخواسته دارند لطفا قبل از هر گونه اقدام به سقط بررسی کامل نموده و از یک روانشناس مشاوره بگیرند. همه ما در زمانی که تحت فشار روانی هستیم ممکنه در تصمیم گیری اشتباه کنیم. این تصمیم درسته در زمان کوتاهی اتخاذ میشه ولی عواقب اون میتونه مدتها ما رو گرفتار کنه. کسی که دچار بارداری ناخواسته است خودش ی بار روانی داره. استفاده از قرص و عدم سقط منجر به اضافه شدن این فشار روانی میشه که حالا که از سقط منصرف شدم و میخوام بچه رو نگهدارم، آیا بچه من سالمه؟ این دغدغه در هر صورت از طریق خون به بچه منتقل میشه. پس چه بهتر که وقتی در تصمیمگیری کمک لازم داریم از یکی که در شرایط عاقلانه تری قرار داره کمک بخوایم.
به نظر من نگهداشتن یکی از قرصها هم خوبه . اگه سقط نشه چون دارو از بازار سیاه تهیه میشه ممکنه تقلبی باشه. پس خوبه که حداقل بتونیم بدیم آزمایشگاه ببینیم چی مصرف کردیم! یا قبل از مصرف با یک دکتر در مورد تقلبی بودن یا نبودن دارو مذاکره کنیم. من خودم با دکتر در مورد اصل یا تقلبی بودن دارو صحبت کردم و راهنمایی کرد. البته دکتر همیشگی رو نرفتم. رفتم درمانگاه ی بیمارستان
تورو به خدا بچه های نا خواسته تون رو سقط نکنین حتما ختما نگهش دارین/ منه احمق اینکارو کردم دارم می سوزم. قبلش اصلا حسی بهش نداشتم فکر نگه داشتنش دیونم میکرد. زندگیم بهم می ریخت. خریت کردمو انداختمش اونم بعد 12 هفته تحمل ویاررررر

حالا دارم دیونه میشم. اصلا فکر نمی کردم اینجوری بشه همش فکر می کردم همه مشکلاتم حل میشه./ حل نشد که هیچ افسردگی و عذاب وجدان هم بهش اضافه شد.

همش دعا میکنم زمان به عقب برگرده این خریت رو تکرار نکنم و تا آخر عمر کنیزیشو بکنم. ای خدا یعنی میشه

تورو خدا دعا کنید هم خدا هم پسرم منو ببخشن. دعا کنید خدا دوباره پسرم رو بهم بده می خوامش هر ثانیه هزار بار میگم غلط کردم
بعضی زخمها باید درمان شوند تا بتوانی به راهت ادامه دهی ...... بعضی زخمها بایدباقی بمانند تا هیچوقت راهت را گم نکنی.....