2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انجیر خشک یا معمولی

انجیر معمولی هم خوبه انجیر خشکم میتونی خیس کنی تو آب ی روز بمونه بعد هم خوده انجیرو بخوری هم آبشو صدرصد نتیجه میگیری حتما امتحان کن

و خدایی که بشدت کافیست😍
2731
عزیزم زودتر به فکر درمان باش من همیشه یبوست داشتم الان جوری شدم که موقع دفع خونریزی دارم اب خیلی زیا ...

ی پماد انتی همورویید بخر هرشب بزن تا زخمش خوب شه از اونورم مواظب باش یبوست نگیری دیگه خوب میشی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
ضرری نداره؟

اگه مدام بخوای استفاده کنی خب داره ولی یک بار حالا بخوای استفاده کنی نه.

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738
جوشانده گل محمدی

ای وای گفتید اسمشو یادم اومد من واسه اولین پنج لیوان خورده بودم ازش شب تا صبحححححح خدابرای هیچکسی نیاره ایشالله حال اونروز منو

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706