2733
2734
عنوان

تجهیزات پزشکی طب گستر در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 47 پست
سلام شکلات جون اگه می دونستم میومدم صحرایی رو چند خریدی گلم؟ قبول باشه زیارت مامانت اینا جاشون سبز باشه شکلات جون می دونم مریض تو خونه دارین کالاهای مصرفی که واسش می خرین رو قیمتشون رو بهم بگو من بتونم مناسب تر بهت می دم گلم واسم میل بزن بگو اگه دوس داشتی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ستاره جان فردای همون روز که بهم ایمیل زدید پدر شوهرم فوت شد ...
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
سفر کربلا مامان بابا هم کنسل شد
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
سلام عزیزم میشه قیمت فشارسنج دیجیتالی بازویی مارک omron و beurer رو بگین ؟ ممنون
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
omron الان نداریم بخوای واست میاریم اگه مدل خاصیش رو می خوای بگو burer هم مارک خیلی خوبیه آلمانی هست 2 مدلش رو الان موجود داریم مدل دیگه ای هم اگه بخوای میاریم burer بازویی مدل BM20 burer بازویی مدل BM16 burer مچی مدل BC08 burer مچی مدل BC30 اگه بخوای چون از بچه های اینجایی یه کمی تخفیف هم بهت می دم گلم
ممنونم ستاره جون ... احتمالا تا یکی دو هفته دیگه میام طرف فلسطین باهات هماهنگ می کنم عزیزم
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
مرسی ستاره جونم
سلام ستاره جان شما تشک طبی شنی مخصوص نشستن هم دارید؟ می شه عکس و قیمت بدی لطفا؟
**لباس ترک اصل با کیفیت عالی و قیمت مناسب** http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30821 https://tlgrm.me/aanisashop
2706