2733
2734
عنوان

نی نی هاتونو تا قبل از چهل روزشون بیرون میبردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 46 پست

کنار نینیت یا تو کریرش یه قران کوچولو بذار ببرش.خدا نگهدار همه نی نی ها باشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
اره چون من همش استرس دارم سرما نخورم یاکسی که سرماخورده نزدیکش نشه.الان مامانم سرماخورده یه هفته س ا ...

من واکسن آنفولانزا زده بودم چند هفته پیش ولی بازم دلنگرانم چون نوزاد خیلی ظریف و ضعیفه

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا خوبه تا فصل گرما از آب و گل درمیاد تابستون قشنگ حال میکنه بیرون

اون که آره کلیم لباس تابستونی گرفتم براش🤭😅🤩ولی تا این فصل سرما دربیاد من دق میکنم از نگرانی😅

چون هستن کسانی که با وجود مریضی میان پیش نوزاد😕😒

🖤
اون که آره کلیم لباس تابستونی گرفتم براش🤭😅🤩ولی تا این فصل سرما دربیاد من دق میکنم از نگرانی😅 چو ...

آره منم این مشکل رو داشتم خیلیم اذیت شدم واسه بی درکی بعضیا و حمایت نکردن شوهرم.بعد اینکه سه ماهش شد وقتی کسی میومد بعد رفتنش اسفند ملایم دود میکردم برا ضد عفونی هوا.میگذره عزیزم نگران نباش.البته نی نی اگه شیرمادر بخوره ار چهلم تا شش ماهگی اصلا سرما نمیخوره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
آره منم این مشکل رو داشتم خیلیم اذیت شدم واسه بی درکی بعضیا و حمایت نکردن شوهرم.بعد اینکه سه ماهش شد ...

آره بعضی ها اصلا درک. و. فهم ندارن آدم. روشم نمیشه حرفی بزنه که☹️😟

دعا کن شیرم خوب باشه بلکه جون. بگیره. 

🖤
کنار نینیت یا تو کریرش یه قران کوچولو بذار ببرش.خدا نگهدار همه نی نی ها باشه

قربونت گلم اره مامانمم گفت قران ویه تیکه نون باید بزارم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
آره بعضی ها اصلا درک. و. فهم ندارن آدم. روشم نمیشه حرفی بزنه که☹️😟 دعا کن شیرم خوب باشه بلکه جون. ...

پودر شیرافزا بخر قطره نه ها،پودر که کلسیمم هست بخور بعدشم زود تسلیم نشو سخته ولی تحمل کن داعما بزارش که مکیدن و یاد بگیره هرچی بیشتر تلاش کنه شیره توام بهتر جریان پیدا میکنه

پودر شیرافزا بخر قطره نه ها،پودر که کلسیمم هست بخور بعدشم زود تسلیم نشو سخته ولی تحمل کن داعما بزارش ...

اسمش پودر شیر افزاس؟ از داروخونه بگیرم یا عطاری؟ مارک خاصی داره؟ 

چشم عزیزم یادم می مونه

🖤
2740
آره بعضی ها اصلا درک. و. فهم ندارن آدم. روشم نمیشه حرفی بزنه که☹️😟 دعا کن شیرم خوب باشه بلکه جون. ...

من همسایه م اومد دیدنش،یه دفعه به سرعت نور رفت سه چهارتا پشت سرهم لپ و دهن بچه رو بوسید،یعنی تامن به خودم بجنبم اینکاروکرد سرعتمم کم بود درد داشتم تابلند شدم برسم بوسش کرد شوکه شدم اصلا.بعضیا عجیبن اخه نوزاد گناه داره نمیشه بوس کرد دهن ادم بزرگ کلی میکروب داره.خیلی ناراحت شدم میخاستم گریه کنم سنش هم زیاده نمیشد چیزی بگم ولی الان تامیاد نزدیک بچه من بچه رو بغل میگیرم به پشت😀😝که دیگه غافلگیرم نکنه

اسمش پودر شیر افزاس؟ از داروخونه بگیرم یا عطاری؟ مارک خاصی داره؟  چشم عزیزم یادم می مونه

دارپخونه بخر،من دکتر برام نوشت میخورم لباسم خیس میشه هشتاد تومن خریدم کلسیمم داره دکتر گفت واسه بدن خودمم خوبه.پودرشیرافزای گالاکتومید

من همسایه م اومد دیدنش،یه دفعه به سرعت نور رفت سه چهارتا پشت سرهم لپ و دهن بچه رو بوسید،یعنی تامن به ...

آره بخدا خییییلی زشته که نوزاد رو میبوسن یا همش به سر و. صورتش دست میزنن. اووووف چقد باید حرص بخورم. 

😂😂😂😂خوب. کاری میکنی اگه بازم تکرار کرد درو باز نکن

🖤
دارپخونه بخر،من دکتر برام نوشت میخورم لباسم خیس میشه هشتاد تومن خریدم کلسیمم داره دکتر گفت واسه بدن ...

میشه لطف کنی ازش عکس. بگیری؟ عکسشو. نشون. بدم که یه وقت اشتباه ندن بهم. خدا خیرت بده

🖤
میشه لطف کنی ازش عکس. بگیری؟ عکسشو. نشون. بدم که یه وقت اشتباه ندن بهم. خدا خیرت بده

اره صبر کن ببینم حجم عکس و کم کنم ببینم میاد

2706