2733
2734
عنوان

عمل جراحی زیبایی زنان کردم گند خورد توش😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 34943 بازدید | 392 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه موقع برنامه شوهرتون نگاه میکنن اونجارو

آخه باید گردنت غازی باشه از اون زاویه بخای دید بزنی... 

زندگی رو راحت بگیرید

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
وای   مگ راجب دکتر تحقیق نکردیییی؟؟؟؟ کلی باید میپرسیدی عکسای قبل و بعد بقیه رو میدیدی منم م ...

اخه عکس قبلو بعد ار کجا ببینم؟چیزی نیست که عکس داشتع باشه. از اینور جراح معروفیه گفتم دیگه بهتراز این نیست

وای   مگ راجب دکتر تحقیق نکردیییی؟؟؟؟ کلی باید میپرسیدی عکسای قبل و بعد بقیه رو میدیدی منم م ...

عکس قبل و بعد بقیه؟ ینی دکتره قبل و بعدش از طرف عکس میگیره میذاره پیجش؟ 😂😂😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740
مگه موقع برنامه شوهرتون نگاه میکنن اونجارو آخه باید گردنت غازی باشه از اون زاویه بخای دید بزنی...&n ...

والا 

حالا مال مردا خیلی خوبه😐😑

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
بله افتضاح  زشششت وای از اون چیزی که بود افتضاح تر تیره و کبود تر کج نا متقارن افتضاح😭 این عمل ...

بله اما خب رسیدگی نمیکنن زیاد به شکایات...به نظرم برو یک پزشک دیگه ببینه 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706