2733
2734
عنوان

حساسیت به سفیکسیم(کهیر)کسایی که تجربه دارن بیان توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 9338 بازدید | 29 پست
خاکشیر چند روز خوردم ول کردم راست میگین اره فردا درست میکنم ولی لیمو شیرین میخورم خیلی

روی تمام داروها نوشتن اگر زیاد خوردین یا مسموم شدین شیر مصرف کنید

شما هم بخورید

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

تغییر رنگ به قرمز میشه تصور کرد برطرف بشه.ولی اگه تغییر ساختاری در پوست ایجاد شد برای مثال و فرضا جمع شدن پوست .....باید به پزشک مراجعه بکنی.

واین که سفیکسیم بیشتر برای عفونت سینوسی بینی و عفونت مشابه کاربرد داره و قرمز پوست ولی بدون تغییر اساسی ساختار پوست قبلا دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟؟؟ نمیدونستم ابه خدا هر کاری بگن میکنم فقط خوبشم

بله خانمی،روی داروها تو کاتالوک نوشته

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731
تغییر رنگ به قرمز میشه تصور کرد برطرف بشه.ولی اگه تغییر ساختاری در پوست ایجاد شد برای مثال و فرضا جم ...

من سرما خورده بودم قرص آزیترومایسین خوردم بعد دوساعت دلدرد فجیع گرفتم اول متوجه نشدم ولی ۸ ساعت بعد که دوباره خوردم بازم بعد دوساعت دلدرد گرفتم که فهمیدم ازون قرص دیکه نخوردم رفتم سفیکسیم خوردم دو ورق خوردم هیچی نشد بعد آخرین قرص دیدم خااارششش گرفتم افتضاح که رفتم دکتر دوتا امپول زد درجا

من تا حدودی از خیلی دارو ها شناخت دارم.

ولی چون دوست عزیز از فلوکونازول (برای اکنه و همچنین برفک زبان کودکان)استفاده میشود نام برد دچار تردید شدم که این دارو جز داروی شما هست یا خیر؟

اگر باشد میتونه اثر همین دارو باشه که باید کنترل بشه.

اگر سفیکسیم باشد باید بعد یک هفته برطرف بشود.

از اول باید میگفتی که بدون نسخه پزشک بوده و برای سرما خورده گی .

واین که برای سرماخورده گی با منشاء عفونت باید یا شید گفت پنی سیلین وی 500

ولی بیشتر سرما خورده گی ها سرما خورده گی نیستن شاید حساسیت به سرما و الرژی باشه باید دقت کنی

از اول باید میگفتی که بدون نسخه پزشک بوده و برای سرما خورده گی . واین که برای سرماخورده گی با منشاء ...

نه دکتر داده بود آزیترومایسین و ولی چون دلدرد گرفتم سفیکسیم و خودم جایگزینش کردم

در مورد انتی بیوتیک .بدون تجویز پزشک یا شناخت کافی نباید مصرف کرد.اول این که هر نوع انتی بیوتیک عوارض خاص خودش داره.مثلا ایجاد لک روی دندان یکی عوارض بعضی انتی بیوتیک ها مثل میترونیدازول به مدت یک ماه پیاپی هست

اول سفیکسیم مصرف نکن.بعد اگه قرمزی باعث تخریب پوست شد باید حساس خیلی باشی .اگه فقط قرمزی موقت (همان طور که گفتی خود شما) چیز خطرناکی نیست ولی چندان بی خطر هم نیست احتمال داره  به التهاب کشیده بشه ودگزا درمان اختصاصی نیست بلکی یک داروی عمومی برای کل التهابات هست ولی چندان بی اثر نیست