2733
2734
عنوان

نظرتون راجبع النگوهام بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 36 پست
مبارکت باشه قشنگه به دستت هم میاد فقط یکمی قدیمی شده چند خریدی؟ منم یه مقدار پول دارم میخوام النگو ...

ممنونم ۴ تومن شد منم خودم جم کردم خریدم 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگن😍من کلا النگو دوس ندارم ولی ازالنگوهای شما مدلش خوشم اومد شیکن

مرررسی عزیزم😊 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2731
قدیمیه ولی هنوز شیکه چون ظریفه

هرچی النگو بهم نشون میداد همش قدیمی فکرنمیکردم اینم قدیمی باشه

مبارك اينا من بچه بودم بود ازشون مدلشون هميشه هست

ممنونم پس لامصب قدیمیه 🤨

2740
هرچی النگو بهم نشون میداد همش قدیمی فکرنمیکردم اینم قدیمی باشه

از سال ۸۵ من دیدم قبلش رو نمیدونم‌بوده یا نه 

من کفشهای آهنی پام کردم 💚 توکل بر خدا ...🙏مهربونا لطفا هر کدوم  ۳ صلوات بدرقه ی راهم کنید🌹🌹 🌹.....سپاس🙏
از سال ۸۵ من دیدم قبلش رو نمیدونم‌بوده یا نه 

اینطور ک معلومه بوده😩😩

شاید یه کم قدیمی شده باشه . ولی خیلی نازه . از خیلی از النگو جدیدها قشنگتره 

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
شاید یه کم قدیمی شده باشه . ولی خیلی نازه . از خیلی از النگو جدیدها قشنگتره 

ممنونم عزیزم خیلی نظرت دلنشین بود😊😘

ممنونم عزیزم خیلی نظرت دلنشین بود😊😘

ممنونم . واقعا حقیقت را گفتم . خیلی هم به دستتون میاد 

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》
2706