2737
2734

من تو ۱۹ هفته آزمایشو دادم به نظرتون بالا نیست مقدارش ؟ استرس گرفتم 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
آزمایش برای چیه بالاست یکم 

غربالگری دومم هست 

دقیقا فکر میکنم بالاست نمیدونم درسته یا نه

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به این اعداد زیاد توجه نکن

نمودارو ببین چجوریاست

ریسک هات چنده؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728
به این اعداد زیاد توجه نکن نمودارو ببین چجوریاست ریسک هات چنده؟

نمودار نداره همین یه برگه است نمیدونم چیکار کنم

نمودار نداره همین یه برگه است نمیدونم چیکار کنم

پس غربالگری دوم نیست

آخه اون مثل اولی نمودار داره

اینکه پایینش آزمایش ادراره😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اینا که صد در صد نیست عزیزم، نگران نشو انشاالله که مشکلی نیست

یعنی شمام حدست اینه بالاست؟

2738
پس غربالگری دوم نیست آخه اون مثل اولی نمودار داره اینکه پایینش آزمایش ادراره😑

آره پایینی آزمایش ادرار هست که مهم نیست

برام مقدار آلفا هست که انگار بالاست 

نمیدونم به من آزمایشگاهیی گفت غربالگری هست 

آره پایینی آزمایش ادرار هست که مهم نیست برام مقدار آلفا هست که انگار بالاست  نمیدونم به من آز ...

غربالگری اولت چطور بود؟

این آزمایش مقدار پروتئین خونتو بررسی میکنه

که مربوط به نقص لوله های عصبیه جنینه

به دکترت نشون دادی؟

غربالگری اولت چطور بود؟ این آزمایش مقدار پروتئین خونتو بررسی میکنه که مربوط به نقص لوله های عصبیه ...

خوب بود غربالگری دومم

نمیدونم الان خب وضعیتم چجوریه 

شتبه وقت دکترمه

راستی کلیه هات قند دفع میکنه، دیابت بارداری داری؟؟

نمیدونم راستش 

کلا یه بار بعد بارداری آزمایش چکاپ کامل دادم مشکل نداشتم یه بارم الان دکه فعلا دکترم ندیده

نمیدونم راستش  کلا یه بار بعد بارداری آزمایش چکاپ کامل دادم مشکل نداشتم یه بارم الان دکه فعلا ...

شاید روز قبل این آزمایش چیز قند دار زیاد خوردی، فکر اونو نکن

خدایا شکرت....❤❤
2706