2733
2734
عنوان

واقعا احتیاج به کمک دارم... عفونت واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 11176 بازدید | 77 پست
وای اون ژل مخوف سروینا سریع قطعش کن منم استفاده میکردم مریض شدم خواهرمم همینطور خیلی چیز بدیه
من در انتخابات شرکت نمی کنم.(هرکس شرکت نمیکنه این امضاء رو بذاره برای همبستگی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا چرا از این چیزا استفاده میکنی منم اولا فکر میکردم لازمه بعد فهمیدم خیلی چیزای بدی هستند به بعضیا میسازه به بعضیا نه
بدون مشورت دکتر از هیچ دارویی استفاده نکنید خیلی خطرناکه
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2731
بانو چطور فکر کردی که جنگجو مرده؟؟؟؟
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
خیلی نامردین
خوبی بهتون نیومده. من أوج قضیه رو گفتم که امیدوار شین. وگرنه عفونت که چیزی نیست.
در ضمن موبایلشو برات میل کردم.
میدونم ممکنه دارو نایاب بده چون با جنسای امریکایی کار میکنه. اگه خواستی بهم میل بزن
بگم بری کجا از کی بگیری که اصل باشه و مطمئن
بای
بانو اول بشین تو لگن جوش شیرین زیاد اینکارو نکنی واژنت خشک میشه بعد او مساله ارگاسمتو حتما بررسی کن این ژل ملها رو هم بریز دور یه مدتم با سشوار خشک کن سه روز ادامه بده تو خونه هم بدون لباس زیر فقط با دامن بچرخ دامن بلند
من حالا کاری با جنگجو ندارم.....ولی همه دکترها که تو گوگل الزاما نباید باشن...... الان دکتر من .... متخصص زنان و زایمان.... پیشش زایمان کردم ولی اصلا تو هیچ سایتی نیست
2706