2733
2734

اول ابنو بگم که خیلی وابسته مامانم هستم مثلا از سه شنبه رفته شهرستان پیش مادر بزرگم مریضه وقتی تو خونه نیست بدجوری استرس میگیرم کارامو درست نمیتونم انجام بدم خوابو خوراک ندارم آشپزیم خیلی خوبه ولی وقتی نیست گند میزنم شما میگید چه کنم اینجور اذیت نشم امکان اینکه برم پیشش نیست چون دوتا خواهر دارم که مدرسه میرن و باید اونا رو جمع کنم

ما کوچیکا خدامون بزرگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان که نیستن فرصت خوبیه تمرین کنی برای این حست. چون اذیت میشی‌ 

روی آشپزیت تمرکز کن که خوب دربیاد. به خواهرات برس به این فکر کن که چقد حضور تو الان لازمه و چقد خوبه که یه دختر انقد با عرضه باشه که روش حساب کردن و خونه زندگی بهش سپردن. 

2731
2738

آخی عزیزم منم خیلی به مامانم وابستم استرس میگیرم نکنه تنها خسته باشه یا دلش بگیره یا خدایی نکرده کسی بهش چیزی بگه 😖😖😖خوابگاهم نمیتونم بر م خونه

وقت اشپزی؟خب شب واسه نهار و شام فردا غذا درست کن 

دوباره فردا شبش هم همینطور 

نگران چی هستی غذا درست کردن؟

I'd walk straight through the bullet😏
عزیزم وابستگی اصلا خوب نیس  بعدم اگه بعدها بخوای شوهر کنی مخوای چکار کنی  چن سالته چرا ا ...

عقدم همشم به این فکر میکنم که رفتم خونه خودم چی میشه با این اوصاف

ما کوچیکا خدامون بزرگه

یه کم با خودت فکر کن و ببین چی در نبود مادرت باعث این استرست میشه ؟ممکنه فکر کنی مامانت پیشت نیست خدایی نکرده اتفاقی براش میوفته ک باید بگم عمر دست خداست برای سلامتیش دعا کن و بخدا بسپارش حتما خدا مواظبت میکنه ازش صدقه هم بده آیت الکرسی هم خوبه سه بار براش بخون اگه ن دلیل دیگه ای داره مثلا تا بحال از مادرت دور نبودی ب نظرم باید این دوری تحمل کنی ک وابستگی از بین بره ب هر حال تو بعدا باید بری سر زندگیت و این وابستگی میتونه مشکل ساز بشه برات پس تحمل کن و خودتو با کارایی ک دوستداری سرگرم کن 

2706