2752
2734
عنوان

نظر خواهی میز ناهارخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 31 پست

من فقط واسه آشپزخونه دوست دارم چهارنفری واسه استفادمون تو سالن دوست ندارم...الانم که خونه اینقدر گرونه که ۸۰ متر به بالا نمیشه خرید واسه همین ....اگه آشپزخونه بزرگ باشه اونم که همه ی آشمزخونه هارو کوچیک ورمیدارن...کلا اشتباهه میزناهارخوری ...

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره بزرگه جاهم هست ولی میگم میزو رو فرش بزارم زشت میشه یا باید رو سرامیک باشه

رو فرش قشنگتره  و یه میز ناهار خوری ام بگیر که رنگش تقریبا با فرشت ست باشه. چون رو سرامیک زیاد خودشو نشون نمیده تو چش نیس و اینکه موقع نشستن هی یرو صدا میشه زیرش و اینکه آپارتمان نشینم باشی که هی همسایه ناراحت میشه از صدای جا به جایی صندلیا 

من فقط واسه آشپزخونه دوست دارم چهارنفری واسه استفادمون تو سالن دوست ندارم...الانم که خونه اینقدر گرو ...

ن خداروشکر خونه ما ۱۱۰ متره سالنو اشپزخونش جا داره

2731
رو فرش قشنگتره  و یه میز ناهار خوری ام بگیر که رنگش تقریبا با فرشت ست باشه. چون رو سرامیک زیاد ...

اره طبقه بالامون همش صدای کشیدن صندلیاش میاد...

فرشم مشکیو سفیدش زیاده چ رنگ بش میاد ینی

ن خداروشکر خونه ما ۱۱۰ متره سالنو اشپزخونش جا داره

خب پس بگیر مبارکتون باشه اما من سالنم بزرگ هم باشه یه مبل سلطنتی میزارم نزدیک تیوی هم مبل راحتی ...ناهارخوری نمیزارم تو سالن ...آشپزخونم میزارم اونم چهارنفری....حالا سلیقه هامتفاوته...

من جلو تیوی راحتی گذاشتم این گوشش خااالی

هرجور دوست داری بکن خواهری ...اما من خونه ی شلوغ دوست نداشت قرار نیس که همه جای خونه پربشه ...خب خالی باشه یه جیز تزئینی بزار..حالا هرطور سلیقته...مثلا اینجوری

اره منم نظرم همینه ولی شوهرم میگ سالن 

خیلیا رو دیدم گذاشتن سالن فقط نقش دکورو داشته و جا رو‌گرفته ، اولش شاید ذوق استفاده داشته باشید ولی بعد، حوصله تون نمیاد از آشپزخونه تا سالن بیاید میز بچینید برای غذا 

Break up with your comfort zone