2752
2734

راس میگن آدم بارداره ولی علائم پریودی مثل درد و اینارو داره فقط خون نمیاد و بعد یه مدت مثبت میشه؟ 

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من علائمم ندارم.یهفته عقب افتاده😥😥هنوز بی بی هم نزدم.تا حالا سابقه نداشت اینجوری🙈اصلا شرایطشو نداریم خداکنه پریود شم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
بله برای من درست بود حتی حالته خروجه خون هم داری کاملا حالته دفعه خونو داری ولی هیچی به هیچی

منم این حسو دارن ولی ترشح سفیده 

البته 5 روز به پری، مونده 

دعا کنین منم از این تایمرها بزنم عین شما 

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive
چه جالب من همش دارم دعا میکنم پریود نشم شما....

هرکی با توجه به شرایطش دعا میکنه عزیزم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین