2733
2739
عنوان

اومدیم خونه ی بابام...مامانم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 76 پست
نه شام دعوت نکردن خودمون اومدیم سر بزنیم از ساعت ۸ ولی خبری از شام نیست

ما هم یه بار ابنجوری شدیم رفتیم یه جا مسافرت دیر رسیدیم سر زده رفتیم خونه یکی از اقوام

اونا شام خورده بودن مام رومون نشد بگیم شام نخوردبم

هیچی دیگه تا صب گشنه موندیم ولی میوه و شیرینی خوردیم عوضش 😂😂

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ساعت8سرزده رفتی توقع شام داری 😐

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
از ساعت ۸ اومدیم

اشتباه از طرف شما بوده نه مادرت.وقتی ساعت هشت رفتید تا هشت و نیم خبری از غذا نبوده باید با همسرت میومدی بیرون.به نظر من این بارم که اومدن خونه تون خیلی مفصل پذیرایی نکن.سر و ساده برگزار کن .

راستی یه سؤال...با همه همین مدلن یا فقط شما؟

خخخخ بلند شو برو خب.ب شوهرتم بگو رژیم دارن شبا شام نمیخورن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2740

استارتر به نظرم خیییییلی رفت وامدت کم کن غرور شوهرت خورد میشه

حالا اگه جریان ازطرف مادرشوهر بود این تاپیک ۶۰صفحه میومد بالاو دیگه باید مادرشوهر سلاخی میکردی😂

از ساعت ۸ اومدیم

خوب دیگه بلند شین برین خونه یه چیزی بخورین شوهرتم گناه داره گرسنگی بکشه بار بعدی هم بی دعوت نرو این جوری خیلی بدشد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
وای واقعا جلو شوهرت زشته کاش خودت یه املت پخته بودی اون وقت تا حالا 

خوب عزیزم از وقتی اومدی از مامانت میپرسیدی شام خوردین یا نه ؟

بعدش اومدی تو سایت که چی برو یه چیزی درست کن یا اینکه یه بهونه ای بیار برین

خوب عزیزم از وقتی اومدی از مامانت میپرسیدی شام خوردین یا نه ؟ بعدش اومدی تو سایت که چی برو یه چیزی ...

دیگه دیره به نظرم از همون اول باس اینکارو می کرد

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

من تومخم نمیگنجه 

تاچه حدبامادرت رسمی وخشک برخورد میکنی😑😑

یعنی اینقدرمعذب 😕

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2706