2733
2739

خاله های من چشماشون خیلی ضعیفه ممکنه بچه ام از اونا به ارث ببره ،تو خانواده شوهرم و خودم هیچکس چنین مشکلی نداره 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بیشتر ارثیه من هم بابام و هم مامانم عینکیه فامیلای بابامم عینکین همه الان منم عینکی شدم 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
بیشتر ارثیه من هم بابام و هم مامانم عینکیه فامیلای بابامم عینکین همه الان منم عینکی شدم 

مثلا امکانش هست دخترم از خاله های من به ارث ببره ؟؟اخه خیلی دوره دیگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارثی احتمالا باشه .ولی اگه زیاد با تبلت و گوشی کار میکنن  و یا زیاد تیوی میبینن هم میتونه از اونا باشه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2731
ارثی احتمالا باشه .ولی اگه زیاد با تبلت و گوشی کار میکنن  و یا زیاد تیوی میبینن هم میتونه از او ...

اون روز دخترمو واسه سنجش چشم برده بودم ،تو دستگاه نمی اورد چشماش رو بعد هم زنه گفت ببرم پیش اپتومتریست خیلی نگرانم

مثلا امکانش هست دخترم از خاله های من به ارث ببره ؟؟اخه خیلی دوره دیگ

امکان داره ولی خیلی کمه 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2738
توی خانواده ی ما هیچکس تنبلی و ضعیفی چشم نداره.اما داداشم چشماش تنبلی داشت.و روز به روز بیشتر میشه

دیر متوجه شده داداشتون؟

ارثي ممكنه باشه ولي خب يكي هم هست ارث ندارن اما چشمشون ضعيف ميشه، ربطي صرفا به ارث نداره

اره اینم هست بعضیا میگن تو ارثشون نیس اما خودشون صعیفه چشماشون

خدا کنه دخترم چشماش سالم باشه میشه دعا کنی 

حتما نگران نباش عزیز دلم سعی کن تقویتش کنی و اینکه نزار خیلی گوشی دستش بگیره یا تلویزیون ببینه 😘

حتما نگران نباش عزیز دلم سعی کن تقویتش کنی و اینکه نزار خیلی گوشی دستش بگیره یا تلویزیون ببینه 😘

گوشی نمیدم بهش گلم اما تلویزیون زیاد میبینه ،ببخشید شما میدونی علائم تنبلی یا ضعیفی چشم چیه ؟؟شنبه میبرمش دکتر اما تا اون موقع نگرانم

گوشی نمیدم بهش گلم اما تلویزیون زیاد میبینه ،ببخشید شما میدونی علائم تنبلی یا ضعیفی چشم چیه ؟؟شنبه م ...

ببین یه چشمشو بگیره بگو با اونیکی چه جوری میبینی تار میبینی یا واضح میبینی اگه تاری دید داشت یا کدر دید با یه چشم تنبله 

2706