2733
2734
هالان جان وقتی پستت که توصفحات قبل نوشتی رو دیدم بی اختیار اشک توچشمام جمع شد >یعنی مگه میشه دونفری که هیچوقت همدیگر رونمی شناسن احساسات و شرایط زندگیشون اینقدر شبیه بهم باشه یه روزی که خیلی هم دورنیست منم تمام افکار وشرایط تورو داشتم ولی یکهوخدا اون روی سکه رو نشون من دادومن باردارشدم همسرم وضعش خوب شدوفامیل وخانوادش از این رو به اون رو شدند .اون روزی که من ازهمه جا ناامید شدم واز زمین وزمان بدم میومد .همون روز هم ورق به نفع من برگشت انشاالله که واسه بچه های تاپیک همینطور بشه .چون هر کسی که بر مشکلش صبو رباشه لایق بهترینهاست
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
سلام به دوستان خوبم........ شبنم جون قدم نورسیده هات مبارک عزیزم به سلامتی وخوشی انشاالله.قسمت همه آرزومندان بشه به حق وحرمت این ماههای عزیز... ترانه باران مهربون امیدوارم خیلی زود شماهم به آرزوتون برسیدودلتون با اومدن نی نی شاد شاد بشه... همیشه بیادتونم وبراتون دعا میکنم.امیدوارم دامن همه منتظرا زود زود سبز بشه....آمین یا رب العالمین
هرکس که توراشناخت جان راچه کند......فرزندوعیال وخانمان راچه کند.......دیوانه کنی هردوجهانش بخشی........دیوانه توهردوجهان راچه کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها دکترم بهم 15 تا گونال اف داده تا 5 روز میگن کسانی که ذخیره تخمدانشون کمه باید از امپولا با دوز کم استفاده کنن تا تخمکگذاری داشته باشند به نظر شما گونال اف برای شرایط من مناسبه جواب میده برای ای وی اف ذهنمو خیلی مشغول کردههههه
2731
والله من به از ای ام اچ چندان اعتماد ندارم، من قبل عمل 1 بودم، 3ماه بعد عمل که شهریور بود به به 3 صدم رسید، ولی ازمایش ابان 92، 6 صدم بود! من هم پری هام منظم بودن، به من دیفرلین نداد! پری هام بعد عمل مثل شیر ابی بود، اذر ای وی اف کردم، پری ام بعد میکرو کم شد، چون دارو های میکرو من شدید بود ذخیره ام رو کمتر کرد. راحله جون دکترت کی بود? نادیا جون دکتر کوکبی خانم هستش?دکتر من البرزی هستش، البرزی هم انگلیس بوده، نمیدونم رستمی بهتره یا? شما اطلاع ندارید
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
راحله جون اتفاقا خیلی خوبه که دکترت بهت دارو کم داده، دکتر من که تا تونست به من دارو داد، راستی دکترت کیه و کجاست?
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
سلام امیدوارم توی هر مرحله ای هستید خیلی زود نتیجه بگیرید. یه سوال دارم: مرحله انتقال جنین درد نداره اصلا" یا در حد تحمل درد داره؟ چرا بعضیها رو موقع انتقال هم بیهوش میکنن؟ واسه دردشه؟ شنیدم شستشوی قبلش هم خیلی درد داره. کسی هست بتونه برام مراحل انتقالو شرح بده؟ ممنون
سلام خانومای گل و مهربون راحله جون اولین شرط اقدام به ای وی اف اعتماد صد در صد به دکتر هست. خانمی حتما که دکترت شرایطط رو سنجیده وبرات داروهاور داده. من دوستی داشتم تنها تنها 9 تا گونال زد نتیجه هم داد... مشکلش شبیه شما بود. پس الا نگران نشو... انشا... بهرتین نتیجه رو میگیری سحرجون اصولا از ساعت 12 شب نباید چیزی خورد. برا ناشتا بودن. دیبا جون خانوم باانرژی تاپیک .نبینم ناامید شده باشی ها خانم خانما حتما حتما فردار با ذکر یاد خدا ازخونه خارج بشید و میدونم بهترینا در انتظارتون هست... مملی دیبا داره بابا میشه... هالان خوبی. بیا ازخودت خبری بده بیا ببینم دکتر چی گفت؟ اون حاجی شفیعها اخرش مارو دیوانه نکنه خوبه؟؟ مامان پارسا جون...اصلا نه شستشو نه انتقال دردی نداره .من که کوچکترین دردی نداشتم. خیلی خیلی ساده بود. خیلی از دوستان برا دلایل متعدد زیر بیهوشی انتقال دادن.
من به دستان خدا خیره شدم....
دوستای عزیزم سلام اومدم بهتون بگم پری من بلاخره الان اومد،اومدم از همتون به خاطر دلداریها و همراهی های خوبتون تشکر کنم،بچه ها خیلی بهتون وابسته شدم،کوچکترین سئوالی دارم،یا اینکه چیزی ناراحتم میکنه میام اینجا و شما دوستای خوبم با جواباتون ارومم میکنید،از خدا می خوام همتون از الان توی اولین اقدامتون مامان شید،انشاله خودمم بقیه مراحلو به خوبی پیش ببرم و این دفعه نی نیهام پیشم بمونن،همتونو میبوسم عزیزانم،
زمان بندی خدا بی نظیر است، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود، کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار، اما ارزش انتظار دارد ....
مهتابا جون من پیش دکتر افلاطونیان یزد می رم دکتر خوبیه شما میگین که گونال اف دوزش پایینه اگه پایینه خوبه (من فکر کردم 15تا روزی 3 تا زیاده ) نظر شما همینه.ممنونم ازت ایشالاا.... امسال مامان میشی گلم
راحله جون amh منم 0، 8 بود و ب لطف خدا تو تخمک گیری تخمکای با کیفیت داشت م گفتی خرداد انتقال داری عزیزم شرایطت بامن مشابه س منم کیست اندو دارم توتخمدون و از موقعی ک فهمیدم ذخیرم لب مرزه چن ناه خودمو بستم ب داروهای مکمل ک دکتر برا ذخیره کم کیوتن قرمز100میل و اسید فولیک داد خودمم dhea اهن کلسیم ویتامین ای امگاسه ویتامین دسه ک میگن کمبودش توو لانه گزینی جنین خیلی تاثیر داره وگرمیجات خیلی زیادعزیزم اگه میخای نتیجه خوب بگیری ناز نکن و هر گرمی ک میتونی بخور من خرما عسل سیاه دونه دارچین هل انواع دمکردنی ها ک برا رحم و تخمدان خوبه دمکرده کلپوره ک تو گرم کردن رحم ودر نتیجه مساعد کردن محیطش برا لانه گزینی جنین مفیده و جوانه گندم تو سالاد با روغن زیتوون فراوون و نخود روزا اخر موقع امپولا تخم مرغ محلی و تخم بلدرچین اووکادو کیفیت تخمکا مفیده عزیزم ویتامین ای یک روز درمیون بخور اگه ویتامین دسه بدنت کمه از اون هم غافل نشو ماست لبنتیات ترشیجاتو حذف کنت وعده غذاییت خوراکی های مقوی بخور ک بلطف هدا نتیجه بگیری برا نا دوز کم دارو میدن من لتروزول hmg و ستروتاید داشتم تو سونو ها 7 تا تخمک ک دکترم میگف ممکنه پوج یا اندو باشن خداشاهده روحیم صفر بود ولی باز گرمیجات تا اخرین لحظه ب زور میخوردم و رلطف خدا هر هفت تا تخمکم جنین شد خدایا شکرت روز عملم خوب بودم حتی با ده تا مریض دیکه بخش هرو کر میخندیدیم شب رفتم بیرون خرید و لی چشمت روز بد نبینه خدایا هیچ کس بدردی ک اون روز کشیدم نیافته عصرروز بعد عملم ببخشیدا تو دبل بودم در دوحتناکی گرفت منو ک افتادمو ب خودم پیچیدم درد زایمان نکشیدم ولی فک کنم ب اون حد درد داشتم ک حتی نمیتونستم داد بزنم خلاصه اورژانسی اون شب دوبار رفتم بیمارستان ک با مسکن ارومم کردن گفتن برا تخمکگیری کیست اندوم تحریک شده و بخییر گزشت راحله جان اگه میخای نتیجه خوب بگیری و ایشالله نینی دار شی رو تغذیت کار کن و سالم بخور استرسو نگرانی رو ازخودت دور کن درسته ک دکترا کمکت میکنن ولی نعوذ بالله خدا ک نیستن خاستتو از اون بالاسریت بخاه توسعیتو کن بلطف خدانتیجه میگیریم