2737
2734
عنوان

چطورروزی سه چهارمیلیون درآمدداشته باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 107 پست
هیچی والا فعلا که خانوما از راه تبلیغ تو اینستا روزی بیشتر از اینقدم دارن در میارن 

فکر میکنم باید تعداد فالور بالا باشه..

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حقوق شوهرم ماهی ۲و۵۰۰ هست اگه بدن تازه سرموقع نمیدن

حقوق شوهرمنم همین حدوداس.ولی دلیل نمیشه من ژرف اندیش نباشم.واقعاآرزومه یروزخیییلی ثروت داشته باشموبه همه کمک کنم

2731

کلیپای مسحره بازی بساز برقص فیلم بذار پسر بودی میتونستی روسری سرت کنی فیلم بگیری ازین دست کارا فالور جمع کن تبلیغ بگیر 🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740

چیز دیگه هم اگه خواستی تعارف نکن خانم قانع😧😧

ما نمیدونیم چطور ماهی ۵۰۰ دربیاریم تو میگی روزی چند میلیون؟ 

چندبار تاپیکتو خوندم ببینم درست دیدم یا نه

اینجا ایرانه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
کلیپای مسحره بازی بساز برقص فیلم بذار پسر بودی میتونستی روسری سرت کنی فیلم بگیری ازین دست کارا فالور ...

دیدید تو اینستا اینا که هی عکس و فیلم از خودشون میگیرن.بعد نوسته راستی روسریمم از اینجا خریدم.مانتومم از اونجا خریدم😅ببین چه پولی میگیرن راحت مجانی هم براشون جنس میفرستن.

یک صلوات میفرستی؟
2706