2737
2734
عنوان

از کجا قابلمه استیل و قابلمه چدن بخرم ؟ چه مارکی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 36014 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه تاپیک خوبی .منم دنبال قابلمه استیل هستم.چون شنیدم فقط استیل و شیشه ای خوبه.از کجا استیل بخرم؟؟؟
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
بگو بازار قابلمه و کریستال شوش....همه همونجا میرن فکر کنم تا 7 بازن یا 9 ساعتش یادم نیست اما اگه میخوای امروز بری زودتر برو دیره ها
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2738
ملیکا جون این ظروف پارس استیل که گفتم رو قابلمه تکی هم میتونی بخری نمایندگی شوش توی پاساز نور شماره تلفنش رو تو صفحه قبل گذاشتم،خواهرم استیل مارک فیسلر رو داره آلمانی اونم خیلی راضی ولی خوب قیمتش از پارس استیل بیشتره،یکی از همکارام استیل کرکماز داره اونم راضی نمی چسبه،ولی یکی دیگه از همکارام زولینگ آلمانی داره میگه همش توش غذا می چسبه ولی نهایتا من پارس استیل رو توصیه می کنم جون قیمتش کمتره و اینکه هم من راضیم هم چند تا از آشناهامون که گرفتن
مهراوه جون یعنی غذا بهش نمیچسبه؟؟؟؟؟؟اخه مگه میشه استیل نچسب باشه.ترو خدا جواب بده خیلی مهمه من میخوام بگیرم
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام. من قابلمه ی استیل فیسلر دارم همه چیز توش درست میکنم بغیر از برنج. فقط تنها فرقی هم که با wmf داره اینه که دستگیرههای فیسلر داغ میشه ولی wmf نه! در کل که باید حواسم موقع پختن غذا جمع باشه چون قابلمه خیلی داغ میشه و زود آب غذا تموم میشه و لی در کل راضیم.
یعنی توی استیل نمیشه برنج درست کرد میچسبه؟؟برای سرخ کردن چی ؟؟هیچ مارکی نیست که بشه توش سرخ کردنی درست کرد یا برنج پخت؟؟بچه ها کمک کنید من میخوام بخرم
2706