2752
2734
عنوان

کسی هست درباره فشار خون خیلی اطلاعات داشته باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10094 بازدید | 54 پست
فشار ۱۱ نرمال بوده نباید قرص بخوری  یه تست تیرویید بده

تیرویید چه تاثیری داره؟

کم کار یا پرکار؟؟؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
فشار ۱۱ نرمال بوده نباید قرص بخوری  یه تست تیرویید بده

صبح 8 بود. ظهر 10

الان 11

این نوسان طبیعیه؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر خود برای فشار ۱۱ قرص کاهنده فشار خون خوردی؟!

صبح 8 بود. ظهر 10

الان 11

این نوسان طبیعیه؟

نه عزیزم نوسان فشار خودش یه بیماریه و حال آدمو‌منقلب میکنه 

پیش متخصص برو وقتی فشارت آنقدر پایینه نباید قرص کاهنده فشار و علی الخصوص گریپ فروت بخوری خطرناکه 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2731
نه عزیزم نوسان فشار خودش یه بیماریه و حال آدمو‌منقلب میکنه  پیش متخصص برو وقتی فشارت آنقدر پای ...

علتش چیه عزیزم؟

خوب میشه؟

به تیرویید مربوطه؟

علتش چیه عزیزم؟ خوب میشه؟ به تیرویید مربوطه؟

تیروئید رو نمی‌دونم عزیزم ولی نوسان فشار یا مربوط به قلبه ( آریتمی قلبی) یا مشکلات کلیه که باید بررسی بشه 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
تیروئید رو نمی‌دونم عزیزم ولی نوسان فشار یا مربوط به قلبه ( آریتمی قلبی) یا مشکلات کلیه که باید بررس ...

مرسی عزیزم.

آریتمی داشتم ولی کم کم ، کم شد الان از بین رفته شاید تو طول روز یک یا دوبار بگیره

هفته پیش هر یک دقیقه یکبار میگرفت الان نه چون اون قرص رو خوردم که برای کاهش فشاره

کلیه مگه اولین نشانه اش رو تو دستشویی رفتن نشون نمیده؟؟

مرسی عزیزم. آریتمی داشتم ولی کم کم ، کم شد الان از بین رفته شاید تو طول روز یک یا دوبار بگیره هفته ...

عزیزم اتفاقا مشکلات کلیه اصلا نشانه های بارزی ندارند فقط در آزمایش مشخص میشه در هر صورت پیگیر باش 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
عزیزم اتفاقا مشکلات کلیه اصلا نشانه های بارزی ندارند فقط در آزمایش مشخص میشه در هر صورت پیگیر باش&nb ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی اطلاعات عالی بود

عزیزم اتفاقا مشکلات کلیه اصلا نشانه های بارزی ندارند فقط در آزمایش مشخص میشه در هر صورت پیگیر باش&nb ...

راستی اون قرص فشار رو دکتر قلب بهم داد نبضمو گرفت گفت اریتمی داری خودم هم میفهمیدم

ممکنه خوب بشه؟

الان احساس میکنم مثل قبل پشت هم ضربانم کم نمیشه

فشار همیشگیم 8 یا 9 هست فشارم رفت بالا بعد قرص کاهنده فشار خون خوردم. کاملا خوب بودم تا زمانی که ...

وقتی فشار همیشگیت همینه دیگه بدنت عادت داره دیگه رفتی این همه بلا سر خودت اوردی عرق نعنا سردیه خرما گرمیه قرص فشار هم برا کسایی میدن فشارشون هفده هجدس 

وقتی فشار همیشگیت همینه دیگه بدنت عادت داره دیگه رفتی این همه بلا سر خودت اوردی عرق نعنا سردیه خرما ...

من کاری نکردم برای فشارم. اینها رو اتفاقی فهمیدم. فقط قرصو دکتر داد. یه دونه دوتا فشارو پایین میاره ضربان قلبمو منظم میکنه

ببخشید دوست من دستم بند بود

ببین از نظر علم فیزیولوژی،فشار خون هر کس با شخص دیگه قططططعا متفاوته و ممکنه یه نفر فشارش 15 باشه و حالش کاملا خوب باشه یکی هم مثل شما با 9 حالش خوب باشه.اصلا قاعده ای ما برای فشار خون آدم ها نداریم

من دختر 16 ساله ای رو میشناسم که فشارش 15 عه.اگر یکم کم شه سرگیجه میگیره.همه ی اینا رو گفتم که بدونی شما غیز عادی نیستی.مدل بدنت اینطوریه...

در رابطه با نوسان فشار خون:فشار با حالتهای مختلف بدن در ارتباطه.مثلا حالت خوابیده و حالت راه رفتن با هم فرق داره.پس همه ی آدما نوسان رو دارن

اما راجع به قرصی که خوردی.... ببین من نمیدونم دکتر چی بهت داده ولی هرچی هست باهاش راحتی.پس ادامه بده

امممممما راجع به گرمیجاتی که میخوری به نظرم یه تست قند بده

اگر مشکل قند نباشه احتمالا چیز خاصی نیست

کلا گرمیجات بدنو گرم و پرحرارت میکنه دیگه.مثلا پدر خودم ادویه میخوره فشارش میره بالا....

بهتره مصرف نکنی.به قول عامه حتما گرمی بهت نمیسازه دیگه....

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

شمع سوزان عزیز

یه چکاب قلبی، تستهای تیروییدی ،تست ورزش انجام بده

بله ناهنجاری هورمونهای تیرویید باعث اریتمی میشود پرکاری باعث اریتمی و افزایش غیر منطقی فشار میشه و برعکسش کم کاری 

اکوی قلب هم لازمه 

ودر نهایت که همه اینا اکی باشه مهمترین نکته اینکه استرس همه چیزو شعله ور میکنه و حساسیت غیر عادی نسبت به بدنت اون درد رو از لحاظ روانی بزرگ و گاهی واقعی جلوه میده پس تروم باش و متخصص قلب برو ببینت😊

تازمانی که رفتارو تصمیم های ما به کسی آسیبی نمیزند ما به کسی توضیحی بدهکار نیستیم!
ببخشید دوست من دستم بند بود ببین از نظر علم فیزیولوژی،فشار خون هر کس با شخص دیگه قططططعا متفاوته و ...

مرسی از توضیحاتت عزیزم. آخه تا قبل این گرمیجات رو فشارم اثر نداشت فقط کبدم رو اذیت میکرد که حدود سه سالی هست گرمی نخوردم تازگی یه کم بهتر شدم میتونم بخورم

اسم قرص کاردیلول

اون فشار خونها هم همه در حالت نشسته بود که گرفتم

ممکنه ادم تو طول روز انقدر فشارش عوض شه؟ استرس هم اثر داره؟ اثرش طبیعیه؟

ممکنه مصرف نمک دچار مشکل کرده باشتم؟

2706