2737
2734
عنوان

آمادگی قبل لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 47134 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخاد انجام بدم نمیدونم هزینش چقدره

اینجا که من رفتم هزینش نسبت به جاهای دیگه بهتره

باید تو شهرتون بگردی ببینی با توجه به اون دستگاه هزینشون خوب هست یا نه

دستگاه خیلی مهمه چی باشه 

معمولا کلینیکها گرونترن

2728
اه همه جا !!

اره دیگ‌اگ‌کل بنده‌اونجاهم‌شاملش میشه دیگ‌

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
کل صورتت مگه موی زائد داره؟جاهایی که زائد داره اره شیو کن بقیه جاها که زائد نداره بعدا بند بنداز&nbs ...

میخام صورتمو هم لیزر کنم آخه، موی زاید که نداره صورتم ولی کرکی هم نیس، مشکی مشکیه موها، پشت لب و بناگوش و اینا....

2738

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم قشنگ روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶