2737
2739
عنوان

بچه ها کیا مشکل گودی بغل ران داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 15567 بازدید | 67 پست

یکی میگفت با کرم آکای خوب میشه 

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشه مگه

خیلی بدفرمه

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
2738
این عکسی که گذاشتین پهلو داره که باید آب شه

نه عزیزم این خودش بدنسازه فقط گودی بغل ران داره

الان یه عکس میذارم دراصل باید اینجوری باشه فرم بدن

پر ميشه يني

اره عزیزم.

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
من دارم بااینکه چربی ندارم همیشه به نظر میاد پهلو دارم. دارم با باشگاه حلش میکنم برنامه جدیدم متمرک ...

برنامشو میزاری 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706