2733
2734
سلام دوستان...همسر من لیسانس حقوق و فوق لیسانس حسابداری دارن...برای دکترا از طریق شرکتهایی که اعزام دانشجو میکنن اقدام کردن برای رشته اقتصاد در دانشگاه یو کی ام...اما ظاهرا بعد از حدود 8 ماه انتظار به ما اطلاع دادن که مدارکتون مناسبه این رشته نیست وباید همون حسابداری ادامه بدین که شوشو دوست نداره. و میگه یا اقتصاد یا حقوق...حسابداری رو دوست ندارن....به نظرتون راهی هست که همین ترم همسرم رو برای رشته دلخواهش پذیرش کنن؟؟؟؟؟؟؟یا اقتصادیا رشته حقوق؟؟؟؟؟؟
اون شرکته گفته دوباره باید مدارکتون رو بفرستیم مالزی وبرای رشته حقوق در خواست بدیم که باز 6 ماه طول میکشه وبرای بهمن پذیرش میشید.....

زندگی من خیلی به این مورد بستگی داره که همسرم این ترم پذیرش بشن وگرنه باید برم تو یه اتاق با مادر شوهر زندگی کنم تا بهمن................

تو رو خدا اگه راهی به ذهنتون میرسه بگین...
سلام
اگه وضع مالیتون خوبه بهتره برین مالزی و خودتون اقدام کنید . پولتون رو تو جیب این شرکت ها نریزین. می تونین این 6 ماه رو اونجا آپارتمان کرایه کنید و زندگی کنید.نزدیک ukm کرایه ها ارزونه . 180-200 تومان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728