2733
2739

شما همیشه کارای خونه رو از کجا شروع میکنین؟

من نمیفهمم‌چیکار کنم

اشپزخونه و سالن و اتاق همش بهم ریختس الان

جرات ندارم سمت هیچکدومش برم😂

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم🙁 البته من از اشپزخونهه همیشه شروع میکنم امروزم فقط وقت دارم ک کلا جمع کنم فردا و پس فردا خرید سیسمونی و جمعه هم ک جشنه اما خونه ترکیده😊

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥

مثل من😕😕😕هنوزسرجامم همسرم رفته نون تازه بگیره سینک پرظرفه الان دیگه بلندمیشم😢

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738

اول اشپزخونه، بعد حال و پذیرایی رو مرتب کن بعدم جارو دستمال کشی

من هر وقت میخوام تمیز کنم یه اهنگ قشنگ میزارمو شروع میکنم خیلی خوب انرژی میده بهم

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

از سینک،بعد گاز، بعد رو اوپن، جارو زدن آشپز خانه

سپس اتاق ها 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
حالا چرا گریه میکنی؟😂

درد دارم😞😞😞بدم میاد ازخودم دیگه الان ۵ماهه هر روز درد دارم کی تموم بشه این ۹ماه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
اول اشپزخونه، بعد حال و پذیرایی رو مرتب کن بعدم جارو دستمال کشی من هر وقت میخوام تمیز کنم یه اهنگ ق ...

دقیقا عین من

مـــن بـــہ دستـــاے خـــــدا خـــیره شــــدم معــجـزه کــــرد...
2706