2733
2734
عنوان

بابام دیروز بعد از ظهر از قند بالا سکته مغزی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 63 پست
قندش با انسولین دیروز سیصد بود دیروز دوبار خورد محکم زمین دومین بار که از فسشار بالا خورد زمین از هو ...

عزيزم ربطي به قند نداره فك كنم اخه ٣٠٠ اونقدرا هم بالا نيست

فشارشون بالا بوده

چند سالشونه؟؟؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم ربطي به قند نداره فك كنم اخه ٣٠٠ اونقدرا هم بالا نيست فشارشون بالا بوده چند سالشونه؟؟؟

بابام 68 سالشه دکتر گفت با انسولین قند سیصد خیلیه

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
2731
قن  300 این همه هم زیاد نیستا مال منم بعضی موقع با انسلین 300 میشه

وای خیلیه مواظب باش بابام با انسولین میومد همیشه رو صد و خورده ای

بابام 68 سالشه دکتر گفت با انسولین قند سیصد خیلیه

اره زياده ولي دليل سكته نيست فدات شم

من شنيدم  زير ٥٠ سكته مغزي خيلي خطرناكه

سن پدرتون احتمال خيلي زياد اذيت نميكنه به لطف خدا

توكل به خدااااااااا

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
انسلینشو نمیزد؟ منم انسلینی ام باردارم هستم هنوز . قند 300 باعث سکته مغزی نمیشه ها

نمیدونم چی بگم ما خیلی بد شانس و بدبختیم  بابام این سومین سکته شه مدتیه برای قند بدنش سر شده داشت پاشو از دست میداد به زور خودش و میکشید

آهان هم انسلین میزدن و هم بالا 300 بوده من  فک کردم نزدنی 300 میشه

نه با انسولین 

میدونی اصلا اهل رعایت کردن نبود بازم تا ثانیه اخر شیرینی جات می خورد وای بابا کاش باهات بد رفتار میکردم نمیزاشتم بخوری تا الان دلم نمی لرزیددددددد

عزیزم امروز روز شهادته امام رضا است ایشاالله امام رضا کمک می کنه

ایشاله وای یعنی میشه بگن بابام درجه هوشیاریش بالا رفته به هوش اومده خدا معجزه کنننن

ان شاءالله هر چه زودتر به هوش بیادوسلامتیشو به دست بیاره 

اللهم صل علی محمدوال محمدوصلی الله علیه واله وسلم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ان شاءالله هر چه زودتر به هوش بیادوسلامتیشو به دست بیاره  اللهم صل علی محمدوال محمدوصلی الله ع ...

خدا خیرت بده ایشاله تو زندگی هیچ ادمی از این مساۓل پیش نیاد روحیه خانوادم صفره نمیدونیم میخواد چی بشه منتظره معجزه ایم

2706