2737
2739

منظورم اینه که دکار اطفالش باید چه فوق تخصصی داشته باشه.

مطبش توی رشت هم باشه

ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فاويسم تا حدي كه مي دونم بيماري خاصي نيست كه احتياج به معالجه داشته باشه، كمبود آنزيم  g6pd توي خون هست 

از باقلا نفتالين اسپري حشره كش حنا و يك سري داروهاي خاص بايد دوري كنه

2740

فکر نکنم تاجایی ک من شنیدم .فقط قبل نوشتن هر دارویی توسط دکترش هرسری باید بگید فاویسم داره 

ی سری دارو ها نباید مصرف کنن فقط همین

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
بابا فوق تخصص نمیخواد فقط باید باقلا بهش ندی،یسری داروها هم نباید بهشون بدی میبریش برای هر چی دکتر ب ...

اخه جدیدا تو خواب با جیغ از خواب بیدار میشه و صورتی بودن زیر چشمش هم شدید شده

تو اینترنت نوشته علاوه بر باقالی یه سری غذاهای دیگه هم هستن 

بیمارستان ازمایش گرفته بودن بدو تولدش

هميشه هر دكتري ميبري بايد بدونه فاويسم داره، هيچ وقت توي خونه نبايد باقلا پلو درست كني، نبايد باقلا بپزي، نبايد الان كه شير ميدي خودتم باقلا بخوري، احتمالا خودت هم فاويسم داري ولي شديد نيست و فقط ناقل هستي

اخه جدیدا تو خواب با جیغ از خواب بیدار میشه و صورتی بودن زیر چشمش هم شدید شده تو اینترنت نوشته علاو ...

ربطی ب فاویسمش نداره پسرمن تازه ۹ماهش شده فاویسم نداره . همین مشکل شمارودارم بگریه وجیغ بیدارمیه زیرچشش از کم ابی و به شکم خوابیدنه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
فاويسم تا حدي كه مي دونم بيماري خاصي نيست كه احتياج به معالجه داشته باشه، كمبود آنزيم  g6p ...

میدونم میخاستم تغذیه اش تحت نظر پزشک باشه اخهدبا بچهای دیگه فرق داره . کم خونی داره

ربطی ب فاویسمش نداره پسرمن تازه ۹ماهش شده فاویسم نداره . همین مشکل شمارودارم بگریه وجیغ بیدارمیه زیر ...

واقعا؟البته شهر خودمون پیش فوق تخصص اطفالم بردم البته فوق تخصص قلب بودن. ازمایش گرفتن و اهنشو زیادتر کرد

به شکم نمیخوابه

2706