2737
2734
عنوان

بچه ی سر راهی

| مشاهده متن کامل بحث + 2322 بازدید | 18 پست

آره خواهرزاده زن عموم بود یه دخترخوشگل از همین شهرخودمون از یه خانواده یازده نفره آورده بودنش.دختره نمیدونس بزرگ شد سن بلوغ یدفعه مادرش تو خیابون اومد جلوش گف تو بچه اونا نیستی من مادرتم.دختره میاد خونه دااااد دعوا حالا بماند که اینایی که بزرگش کرده بودن چقدمهربون بودن و همه زندگی شون بنام این دختره بود. خلاصه دختره ی مدت قهرمیکنه میره پیش مادرپدر اصلیش اونجا با پسرخاله اصلیش آشنا میشه هرچی اینایی که بزرگش کرده بودن میگن نکن این پسره خوب نیست باهاش ازدواج میکنه پسره هم معتاد بوده دختره رو مجبور میکرده براش مواد جا بجا کنه پدرمادری که بزرگش کرده بودن دلشون میسوزه برای پسره ماشین میخرن که روش کارکنه اما پسره همچنان بخور بخواب دختره هم تو نوزده سالگی طلاق میگیره. من میگم بعد مدتی باید به بچه گفت وابنکه اصلا از شهر خودشون نیارن بچه رو. یه فامیل دیگمون بچه رفت از یه شهر دور آورد بزرگ که شد بهش گفتن دختره هم گف شما همه کس من هستید.

من ک نمیگم بمن چ فقط اینکع اونا تو شهر کوچیک زندگی میکنن اگه پدر مادرش نگن تا 20سالگی متاسفانه فکوفا ...

تاحالا کسی نگفته بیشتر این چیزارو تومدرسه بچه ها بهم میگن 

تهش هیچی نمیشه نگران نباش فقط عذابشو اون بچه میکشه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی.  بچه رو نباید یهو همه چیز  رو بهش گفت. باید اولدبا یه روانشناس کودک مشورت کنن. بعد ...

درسته عزیزم اما این بچه ازون چیزی ک فکرشم میکنید بچست فعلا فقط قد کشیده اصلا بزر

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
درسته عزیزم اما این بچه ازون چیزی ک فکرشم میکنید بچست فعلا فقط قد کشیده اصلا بزر

بهر حال من پیشنهاد دادم. دیگه میل با خودتونه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731