2733
2739

کی خوب شدن؟😐😐😐😐

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍

۲

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۸ ماهگی

علائمش چی بود؟چیکارکردین خوب شد؟دیگ داغون شدم.امشب کلی گریه کردم😢😢😢😭😭

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
۲سالو نیمشه خوب نشده

تاپیک هاتون خوندم.واقعا ناراحت شدم.خدا خودش ب داد نینی هامون برسه😭

آوینا_بانو @

علائمش چی بود؟چیکارکردین خوب شد؟دیگ داغون شدم.امشب کلی گریه کردم😢😢😢😭😭

اگزما. رفلاکس پنهان. دفع زیاد و بلغمی. قرمزی مقعد. 

کاری نکردم. رژیم گرفتم و صبر کردم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
اگزما. رفلاکس پنهان. دفع زیاد و بلغمی. قرمزی مقعد.  کاری نکردم. رژیم گرفتم و صبر کردم.

خداروشکر خوب شد.رژیمتون چی بود؟بعد چطور فهمیدین خوب شده.

خداروشکر خوب شد.رژیمتون چی بود؟بعد چطور فهمیدین خوب شده.

از ۲۶ روزگیش رژیم حذف لبنیات گرفتم. همه چیزهایی که توش شیر و مشتقات شیر و شیرخشک بود حذف کردم. شش ماهه که شد دکترش گفت با احتیاط شروع کن ماست کم چرب بخور. یک هفته مصرف کردم دخترم علائمی نداشت. گفت همینطور کم کم ادامه بده. تا ۸ ماهگیش که گفت با کمی ماست و بیسکوئیت مادر خودش رو امتحان کنم. خدا رو شکر باز هم هیچ علامای از حساسیت نداشت. 

میزان حساسیت تو بچه ها متفاوته یکی زودتر خوب میشه یکی دیرتر. فقط باید صبر کرد و رعایت رژیم

چاره دیگه ای نیست. 

من ی ماه و خورده ای اسهال شد بلغمی بردم دکتر دوهفته رژیم گرفتم خوب شد بعد دوهفته ببلاکarوببلاک ۱ دادم تا چهارماه نیمی اصلا ب شیر خشک حساسیت نشون ندادرژیم خودم هم دوهفته اول پایه بود بعدش ب بعضی چیزا ناخونک میزدم کیک هم بعضی وقتا ک معدم درد میکرد میخوردم.چهارماهنیمش ک بود بردمش دکتر گوارش گفت حساسیتش خفیفه و چون ب شیر خشک معمولی حساسیت نشون نداده همچی میتونی بخوری.بعد پونزده روز ک رژیمم رو شکستم ی شب خودم تخم مرغ خوردم همون شب خواهر شوهرم یواشکی بستنی بهش داد فرداش خون بلغم دفع کرد بعد دوباره رژیم گرفتم ولی همچنان شیرخشک میدادم بعد غذابهش دادم تا ی ماه خوب بود ی صب ی بند انگشت موز دادم بهش فرداش پیپی ش سفت بود و خیلی اذیتش میکرد بعد دارو گیاهی دادمش پیپیش نرم شد ولی الان دوروزه پیپیش بلغمی شده .اینم بگم ی دندونش نوک زده و اشتها هم نداره ن غذا ن شیر😢😢😢

خداراشکر ک نی نی هاتون زود خوب شدند ولی دختر من ۴سال و پنج ماهشه هنوز کلا خوب نشده و وقتی لبنیات میخوره بدنش واکنش نشون میده 😭

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
من ی ماه و خورده ای اسهال شد بلغمی بردم دکتر دوهفته رژیم گرفتم خوب شد بعد دوهفته ببلاکarوببلاک ۱ داد ...

عزیزم ببخشید من الان دخترم الان نزدیک به۱۰ روز هست که دفع کشدار و لزج داره ولی وزن گرفته و بهش از ۱۰ روزگیش نان اچ آ میدادم که مدفوعش سفت بود تقریبا ولی بعد از تشخیص رفلاکسش و استفاده ی زانتاک و نکسیوم دوباره دفعش کشدار شده و یکمی به سبزی میزنه رنگش دیگه نمیدونم از حساسیت به داروست یا شیر خشک موندم چیکار کنم😢😢

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
عزیزم ببخشید من الان دخترم الان نزدیک به۱۰ روز هست که دفع کشدار و لزج داره ولی وزن گرفته و بهش از ۱۰ ...

فک کنم از دارو باشه.چون ی خانومی میگفت پیپی نینیش اینجری شد بعدفهمید ب قطره اد حساسیت داره

2706