2733
2734
عزیزم شما چندبار نماز روز پنجشنبه رو خوندی که حاجت گرفتی

همون بار اول حاجتمو گرفتم عزیزم

ماه بعدم برای حاجت دیگه ای خوندم بازم با همون یکبار گرفتم خداروشکر

بزرگترین مشکل زندگیم با این نماز حل شد.اینجا کلیک کنید برای دیدن. منم دعا کنید💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون بار اول حاجتمو گرفتم عزیزم ماه بعدم برای حاجت دیگه ای خوندم بازم با همون یکبار گرفتم خداروشکر

خداروشکرعزیزم دلت پاکه منو هم دعاکن

من چندباریه میخونمش پنجشنبه ها امیدوارم منم جواب بگیرم

یاعلی
خداروشکرعزیزم دلت پاکه منو هم دعاکن من چندباریه میخونمش پنجشنبه ها امیدوارم منم جواب بگیرم

عزیزم قابل باشم احتما

نگران نباش شاید صلاح کارت نیست

امیدوارم اگر صلاحه هرچه سریعتر بهش برسی خانوم❤️

بزرگترین مشکل زندگیم با این نماز حل شد.اینجا کلیک کنید برای دیدن. منم دعا کنید💐
2731
یه نفر میگفت هر روز میخوند روز ۱۰۰ ام حاجت گرفت به بهترین شکل بعضی ها با بار اول میگیرن واقعا واسم ...

سلام عزیزم.منظورتون نماز جعفر طیار هست یا نماز روز پنجشنبه؟

اون فرد نگفت حاجتش چی بوده؟

سلام عزیزم.منظورتون نماز جعفر طیار هست یا نماز روز پنجشنبه؟ اون فرد نگفت حاجتش چی بوده؟

در واقع اون شخص گفته بود یه پسر قلدر و خلافکار عاشقش شده بود دست از سرش برنمیداشت اذیتش میکرد و نمیذاشت کسی هم بیاد خاستگاری

این خانم هم عاصی و درمونده شده بود و به خدا گفته بود این نمازو هر روز میخونم یا حاجتمو میدی که ازدواج با یه شخص خوب و صالح است یا انقدر میخونم تا بمیرم

که روز صدم همسایشون واسه پسرش اومد خاستگاری که خیلی موقعیت اجتماعی خوبی هم داشت و مومن هم بود خود این خانم اصلا فکرشم نمیکرد که اون بیاد خاستگاریش

وقتی اینا رو تعریف میکرد بچه اش هم دنیا اومده بود

2740
ختم ۱۲۴هزارصلوا ت روبگیرحاجت نگرفتی یقه ی من روبگیر😚

من این ختم را دارم ولی زمان مشخص نکردم براش اشکال نداره

امیدوارم هیچ کسی در این جهان هستی آنقدر ناامید نشه که فک نکنه حتی خدا را هم نداره، از خدا میخواهم اعتماد و امید به بهبودی در اعماق قلب مردم سرزمینم ریشه بزنه😍🤲
مندخیلی خوندم شاید14/15بار ولی نه نگزفتم از 3/4سال پیش خوندم

بعضی گناهان دعاها رو حبس میکنن بعضی گناهان نعمت ها  و روزی ‌رو‌تغییر میدن‌..
گاهی مرتکب حق الناس میشیم دل رو میشکونیم به ناحق تمسخر میکنیم به ناحق تهمت و...
بدحجابی هم نمونه ای از کارهاایی هستش که ممکنه هزاران حق الناس ها در برابر نامحرم به گردن ادم بیفته چرا که ممکنه تو با بد حجابی یا اعمال یا رفتار یا حتی بوی عطری چندین جوون رو به خود ارضایی و زنا و روابط نامشروع بکشونی

استغفار هفتاد بندی امیرالمومنین به نیابت از خودتون ذوی الحقوق‌تون و ذوی الحقوق شهدا اموات مومنین مومنات مسلمین مسلمات بخونید به نیابت از همه مسلمان ها شهدا ائمه از صدر اسلام تا ابد ذوی الحقوق شون به نیابت از این بزرگواران برای تعجیل در ظهور سلامتی خشنودی اقا رفع موانع ظهور صلوات بفرستید

نماز جعفر طیار با اعتقاد بخونید تا موقعیکه حاجت تون بگیرید
نماز جعفر طیار عالیه حجت الاسلام بهشتی گفتن این نماز استثنا هستش گاهی بعضی درخواست ها به صلاح مون نیست براهمین از خدا بخواه اگه به صلاحت نیست این میل به حاجت روایی رو از دلت بیرون کنه و بهت صبر بده

اگه نشد بدون یا به اندازه کافی نخوندی یا اعتقاد کافی نداشتی

ختم ۱۲۴هزارصلوا ت روبگیرحاجت نگرفتی یقه ی من روبگیر😚

سلام گلم من 124000 تا صلواتم دیروز تموم شد دعا کن منم حاجت بگیرم منتظر تماس کسی هستم 

هر بار که خواستم صلوات بفرستم وضو داشتم و اکثر اوقات رو به قبله نشسته بودم دعا کن تو رو خدا اون تماس با من گرفته بشه خیلی دعا و نماز خوندم حاجت نگرفتم شما گفتی 124000 صلوات حاجت میده دلم قرص شد 😔😔