2752
2734
عنوان

‹‹مامانای گلی که میخوان برای نینی دومشون اقدام کنن بیان تو››

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 124 پست
ولی من همش احساس میکنم اگه بخوام دومی رو باردار بشم احساسی نسبت بهش نخواهم داشت اصلا نمیتونم به بچه دیگه ای فکر کنم و تصورش برام دردآوره که یکی دیگه رو هم باید مثل این پسرم دوست داشته باشم
خدا کمک میکنه و مطمئن باش تو هم از پسش خوب بر میای. نگرانیت طبیعیه. من خودمم خیلی نگرانی داشتم و الانم تا حدی دارم. چون شاغلم و همیشه به این فکر میکردم که شاید بخاطر شرایطم نباید به بچه دوم فکر کنم ولی واقعاً دوست ندارم دخترم تک فرزند باقی بمونه و دلیل دومم اینکه دوست دارم خونوادمون بزرگ باشه.
مادر نه تکرار می شود، نه تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره سپیده جون منم به این موضوع گاهی فکر میکنم که یعنی میتونم دومی رو هم اندازه و مثل دخترم دوست داشته باشم ولی فکر میکنم حتماً میشه این خاصیت عشق مادرونه ست.
خداکنه اینطوری که شما میگی باشه ... من ته ته دلم که دوست دارم دختر داشته باشم ولی پسرهم شد اصلا ناراحت نمیشم چون به نظر من همجنس باشند بهتره راستی شماها دوست دارید در کل چند تا بچه داشته باشین؟
سپیده جون من خودم همیشه آرزوی داشتن 3تا بچه رو داشتم ولی الان 35 سالمه و دیگه فکر نمیکنم برای سومی فرصتی برام باقی بمونه چون خطرات خودشو داره به هر حال.
سلام من دخترم 22 ماهس و برای دومی اقدام کردم امیدوارم همین بار اول جواب بگیرم ح.صله انتظار ندارم خیلی میدونم فاصلشون کمه ولی بزرگ شن خوب میشه
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
من متولد آذر 57 هستم عزیزم. سارا جونی باید سعی کنی فقط گرمیجات بخوری و سردیجات نخوری. عرق کاسنی هر روز یه فنجون بخوری. خرما و مویز و کشمش هر روز بخوری. هر روز 1 عدد موز بخوری. لبنیات هم نخوری نهایتاً هفته ای 1 لیوان شیر بخوری.
2706