2733
2739

من 23ام باید پریود میشدم اما نشد.24 ام رابطه داشتم.27ام لکه بینی پیدا کردم و بعد سه روز بعدیش خون خیلی خیلی خفیف شد و دوباره لکه و قطع شد.همون روز از بتا دادم منفی بود.اما از دیروز علایم بارداری دارم.سینه هام متورم و گاهی دردناکه.تخمدانهام خصوصا چپی  تیر میکشه خصوصا وقتی کار سنگین میکنم.زیر دمباران سفت و بشتر مواقع دردناکه.با اینکه تازه از اون خونریزی بسیار خفیف پاک شدم باز حالات پریودی دارم.کمردرد و دل درد.ممکنه لقاح بعد از تاخیر پریود اتفاق بیوفته؟؟؟؟و باردار باشم؟خواهشا جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم..استرس داری... باردار نیستی

گاهی فک میکنم همه این درد ها چون میگیره و ول میکنه توهمه.ولی بعد میبینم اصلا توهم یا تلقین نیست.واقعیه.دو بار قبل از این بارداری شیمیایی داشتم همین علایمو داشتم به جز لکه بینی.اون مواقع حتی بی بی چکم مثبت شده بود

قاعدتا نه. چون تا روز موعدت اگه لقاح صورت نگیره بدن خودبخود میره تو پروسه ی فروریختن دیواره رحم و پریود

اگر قبل از موعد اقدامی داشتی اره ممکنه. اما اگر فقط بعد موعد، نه

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2740
گاهی فک میکنم همه این درد ها چون میگیره و ول میکنه توهمه.ولی بعد میبینم اصلا توهم یا تلقین نیست.واقع ...

وقتی بارداری شیمیایی داری یا اسپرم شوهرت ضعیفه یا تخمک خودت اول درمان کن بعد اقدام 

الانم امکان نداره امکانش خیلی کمه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
قاعدتا نه. چون تا روز موعدت اکه لقاح صوزت نگیره بدن خودبخود میرع تو پروسه ی فروریختن دیواره رحم و پر ...

خب نرفته بود تو اون فاز

پریودنشدم

چهار روز بعدشم که خونریزی داشتم در حد یه پد هم نشد 

بله امکان بارداری در تمام روزهای سیکل وجود داره فقط روزای تخمک گذار احتمالش بیشتره ولی بازم ممکنه حتی روز آخر اتفاق بیوفته

حداقل ۱۴ روز بعد از آخرین رابطه بی بی جواب میده

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

عزیزم چهارده روز قبل پ 

شما تخمک گذاری داری که ۲۴ ساعت زمان برای اقدام هست 

ده روز بعدش هم اگه لقاحی باه لک لانه گزینی رو میبینی ...که خیلی ها ندارن 

خیلی بعیده ...باردار باشی 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
وقتی بارداری شیمیایی داری یا اسپرم شوهرت ضعیفه یا تخمک خودت اول درمان کن بعد اقدام  الانم امکا ...

با دکتر صحبت کردم گفت درمان لازم نیس.بیشتر واسه نقص ژنتیکی اتفاقی سلول تخم صورت میگیره و اصلا واسه همین ناقص بودن توانایی لانه گزینی نداره. هیچی لازم نداشت اما من خودم از اون به بعد ویتامین ای مصرف کردم

بله امکان بارداری در تمام روزهای سیکل وجود داره فقط روزای تخمک گذار احتمالش بیشتره ولی بازم ممکنه حت ...

منم اتفاقا تو یکی از اشناهامون شنیدم  چند وقت باردار نمیشد و هیچ مشکلی هم نداشتن .اخر سر بااستفاده از کیت تخمکگذاری فهمید تخمک گذاریش تو پریودشه واسه همین باردار نمیشده.

ولی خیلی عجیبه 

2706