2733
2734
عنوان

خانوما وکیل اینجا هست یا کسی ک از کارای طلاق سر در بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 47 پست
کتک نمیزنه بلده کارشو فقط با حرفاش و فوشاش ادمو زجر میده

فحشم نمیتونه بده فحش جرم اونم انجام داد زنگ بزن 110

ببین چون قصدت طلاق اینو میگم یعنی این اخر راه

نفقه رو به قاضی بگو به حساب دادگاه بریزه اونام ب حساب تو میریزن نمیتونه هرچی دلش خواست بده ک

باید بزاریش تو تنگنا تا راضی به طلاق بشه

بذار اجرا وقتی محکوم بشه ممکنه راضی بشه حالا چرا تلاشی برای ساختن زندگیتون ندارید؟ شغلش چیه؟

۳ سال سعی کردم بسازم باهاش از بس  بین و بدبخته ازش متنفرم تا حالا ده بار خواستم طلاق بگیرم ولی ایندفعه قصدم جدیه

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برا دادگاه باید مدرک داشت باشی همین و بس

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
فحشم نمیتونه بده فحش جرم اونم انجام داد زنگ بزن 110 ببین چون قصدت طلاق اینو میگم یعنی این اخر راه ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

2731
کتک نمیزنه بلده کارشو فقط با حرفاش و فوشاش ادمو زجر میده

تو مجازی نمیتونم راهنمایی کنم بهت درست

طلاقی وجود داره به نام خلع که یا مردباید راضی کنی ی پولی هم بهس بدی

یا دادگاه ملزمش میکنه و بازم تو باید بهش پول بدی

که از همون کراهت زن ناشی میشه

در موردش سرچ کن با وکیل هم صحبت کن

حضوری راحت تر میشه راهنماییت کرد

باید کاملا با زیر و بم زندگیت آشنا شم تا راه درست جلو پات بذارم 

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
تو مجازی نمیتونم راهنمایی کنم بهت درست طلاقی وجود داره به نام خلع که یا مردباید راضی کنی ی پولی هم ...

شما وکیل هستید؟

کجاهستید

حالا اگه راهی مونده سعی کن بازم تلاش کنی شاید مشکلتون کوچیک همین ک گفتی کتک نمیزنه من یجورایی خوشم ا ...

تا حالا ده بار خواستم بسازم ولی نشده اصلا محبت بلد نیس بکنه خیلی یبسه

وقتی به خواست خودش رفته نفقه بهش تعلق نمیگیره مگر اینکه مرد براش شرایط زندگی فراهم نکرده باشه از جم ...

ربطی نداره.. نفقه حال شکایت میکنه.. و تنها چیزی که تو ایران پیگیری میشه و زن بهش میرسه قانون نفقه است. و صدرصد بهش تعلق میگیره .. نفقه گذشته رو نمیتونه بگیره .. ولی نفقه حال استمرار داره.و حکم جلب میدن در قبال نپرداختن نفقه .. خیلی از حق هایی که از زن تو جامعه گرفته میشه بخاطر ندونستن حقوقشونه .. البته با یه سرچ ساده به جواب میرسید.نیازی به بحث نیس کارا راحت شده

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
ربطی نداره.. نفقه حال شکایت میکنه.. و تنها چیزی که تو ایران پیگیری میشه و زن بهش میرسه قانون نفقه اس ...

خانم محترم من کارآموز وکالت هستم به زنی که خانه اش ترک کنه ناشزه میگن و نفقه ای بهش تعلق نمیگیره مگر نفقه گذشته در صورت اثبات. نفقه حال برای زنی هست که در منزل باشه یه مسئله کاملا مشخصی هست  نمیدونم تحصیلاتت چیه ولی برو از یه کاربلد بپرس متوجه میشی

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
خانم محترم من کارآموز وکالت هستم به زنی که خانه اش ترک کنه ناشزه میگن و نفقه ای بهش تعلق نمیگیره مگر ...

خانوم محترم شمام فعلا کارآموزی!! ناشزه در صورتی اعلام میشه که تمکین بگیره و زن نره سر زندگیش!! در این بین به نفقه حال هم رسیدگی میشه ! که در صورت رفتن به خونه شوهرش نفقه شاملش میشه و مرد موظف به پرداخت است!!  

خانوم محترم شمام فعلا کارآموزی!! ناشزه در صورتی اعلام میشه که تمکین بگیره و زن نره سر زندگیش!! در ای ...

حرفات ضد و نقیضه

خودت میگی در صورت رفتن به خانه همسر

حرفات ضد و نقیضه خودت میگی در صورت رفتن به خانه همسر

بله رفتن!! ولی رفتن دلیل بر این نمیشه که مرد نفقه پرداخت نکنه!! 

بله رفتن!! ولی رفتن دلیل بر این نمیشه که مرد نفقه پرداخت نکنه!! 

خانم گل شما تحصیلاتت چیه؟

برو حتما حقوق خانواده رو بخون گلم کاملا از این ابهام در میای

لطفا دیگه ریپلای نکن ممنون

2706