2733
2739

وااای بچه ها امروز ابروم جلو مامانم رفت دیگ نمیدونم چجوری برم خونشون.🙈

صب مامانم گفت وای رویا چقدر موهات کثیفه پاشو برو حموم گفتم ول کن تورخدا بعدا میرم خونه خودم! گفت چ فرقی داره اینجا با اونجا ؟گفتم امروز رفتم فردا هم مجبورم برم دیگ تو یه هفته چنبار برم حموم؟؟؟بعددیدم یجوری داره نگام میکنه که یعنی خجالت بکش..

بهش گفتم واااا مامان چی گفتم مگ؟ گفت یکم فکر کن ب حرفت دیگ حرمت پدر مادرها ازبین رفته...

یکم فکر کردم با خودم ی دل سیر شوهرمو فحش دادم خیلی خجالت میکشم تصمیم دارم تا دو سه هفته اونورا افتابی نشم😢😯

خب من در یک  هفته  ۷ بار میرم حموم  ولی چقد پر ضد و نقیض 

خب امروز رفته  بودی چرا موهات کثیف بود پس؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در دوران جاهلیت ، با یکی از همکارها بد بودم ، رفتم رو کامپیوتر اصلی شرکت ، یه سری چیزها را پاک کردم و گذاشتم گردن اون ...مدیرمون همون روز فهمید کار من بوده ولی به روم نیاورد تا 6 ماه بعدش که گفت دیگه نکن این کارها رو ...

منم با شرمندگی زدم بیرون و یخ کرد بدنم:(

بعدها به خودم خندیدم خیلی ...چقدر افتضاح بود کارم

2740

خخخخخخ زیادم ضایع نبود منم به مامانم از این حرفا زیاد زدم ولی ی بار بابامم بود منم داشتم تو اشپزخونه درمورد این که حموم خونمون خراب شد از بس رفتیم حموم و اینا یهو یادم افتاد بابام اون طرف پذیرایی نشسته مردم از خجالت همون جا زدم توی  سرم 😣😣😭🤭

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊

وای من یه سوتی در حد انفجار دادم.چند سال پیش رفته بودیم خونه خواهر شوهرم مهمونی سر سفره ناهار می‌خوردیم ومن چون زیاد غذا خورده بود دیگه جا نداشتم.همه نشسته بودیم.وغذا می‌خوردیم به شوهرم گفتم بیا مال منو بخور.وای وای یعنی همه مردم از خنده بی خیال ومن از خجالت آب شدم چون حواسم نبود