2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همین چون شوهر نداری داری اینو میگی بذار انشالله ازدواج کنی بعدش نظرت عوض میشه

انشالله که هیچ وقت نداشته باشم 

والا بخدا اینطوری آدم زندگی بهتری داره 🤦🏿‍♀️نمیدونم باز

بچه که نیست نفهمه اشکال داره پس هیچ کاری نمیشه کرد.من مواظب پسرای خودم هستم ودو سه باری با پسرم صحبت کردم که راه درست چیه .بنظر من گفتنش به یک اقا که که تشکیل خانواده داده فایده نداره وفقط خانمها واقایونی که مقیعد و پایبند هستن نمی بینن

2740
بابا میگم دلایلتو بگو شاید منم قانع شدم که برام مهم نباشه اگه شوهرم ببینه...چرا زودی میپرین به آدم

نپريدم كه گلم خواستم سوالت رو روشنتر بپرسي

اعتماد كامل بهش دارم تو رابطه هرطور خواسته اقدامداشتيم نزاشتم كمبودي داشته باشه اگه بره با اين ديد نگاه ميكنم كه قرار نيست عكس رو بخوره واسه بهتر دن روابطه

تكرار نميشوي💞
آخه من چه بخوام چه نخوام میبینه  الآن نمیگم همه ولی ۹۰٪ افراد میبینن  من اگه حساسیت نشون ...

باید راهش رو پیدا کنید ولی ندیدنش هزاربرابر بهتر از دیدنش هس حساسیت نشون دادن هم ممکنه بدتر بشه واقعا میخام خدا کمکت کنخ

عاشق شدم ! عاشق مهربونیش  

ب روشم بیاری میره یواشکی نگا میکنه مردی ک بخواد کاری رو بکنه انجامش میده حالا خودتو بزن ب در و دیوار ک نکن و بدم میاد...خوششونم میاد تازه میگن ی نقطه ضعفم از زنامون داریم ک اذیتشون کنیم

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!

منم تازه متوجه شدم شوهرم میبینه اولش خیلی ناراحت شدم ولی وقتی فکرکردم دیدم بهتره سریع واکنش تند نشون ندم چن بدتر دیگه ازم پنهون میکنه بهتر کم کم دوستانه وزیرکانه حرفمو بزنم واز تاثیر بدش بگم با زبون خوش 

2706