2733
2734
عنوان

خانمای شاغل که بچه دارن بیزحمت یک همفکری میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 67 پست

سلام عزیزم
من ایران زندگی نمیکنم واقعا تو غربتم .البته دختر من بزرگ شده  وکلاس دومه . ولی یه خانم مسن و میشناختم که تمیزکار خونم بود . موقع  هایی که بچه نمیتونست مهد یا مدرسه بره میومد خونم و هم کارهای خونه رو میکنه هم مواظب دخترمه .وجودش واقعا خیلی بهم کمک میکنه .  شما هم از الان یه خانم مطعن پیدا کن و تا وقتی زایمان نگردی هفته ای یکی دو روز بگو بیاد خونت . که هم با اخلاقش اشنا بشی هم بشناسیش . بعد از زایمانم از همون اول بگو بیادکه هم کمکت کنه هم با اخلاق بچه اشنا بشه و بچه هم بهش عادت کنه
و حتما تو خونه دوربین نصب کن و برخی اوقات سرزده برگرد خونه 

خیلی خوبه شاغلی. اون هم یه شغل خوب. راه حل پیدا میشه که هم شغلتو حفظ کنی و هم از بچه ات نگه داری کنی ...

ممنونم‌عزیزم. ان شاالله. خدا کمک کنه بتونم یک راه درست انتخاب کنم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من ایران زندگی نمیکنم واقعا تو غربتم .البته دختر من بزرگ شده  وکلاس دومه . ولی یه خ ...

ممنونم از راهنماییتون. خدا دخترتون رو حفظ کنه. بله باید بگردم دنبال یک خانم مطمئن چون واقعا بهش نیاز دارم.

2731
ممنونم‌عزیزم. ان شاالله. خدا کمک کنه بتونم یک راه درست انتخاب کنم

شما بارداری برای منم دعا کن یا بچه دار شم یا یه شغل خوب پیدا کنم

پر تپش باشه دلی که خون به رگ های تنم داد⁦❤️⁩⁦❤️⁩
نه متاسفانه میگن ما کار داریم زندگی داریم نمیتونیم اسیر بچه شما بشیم. خدا بزرگه بالاخره یک اتفافی می ...

ای بابا چه بد 😔

شما مگه همونی نیستین که به سختی باردار شدین ؟

چه آدمایی پیدا میشن واقعاً

دیگه ادم یکی دو سال از نوه ی خودش که از خونِ خودشه نگهداری کنه این حرفا رو نداره که 

میدون گرگان. سمت شرق کلا چون شعبه بانکم هر شعبه باشم مناطق سمت شرقم

من دخترم مهد سرزمین فرشته ها اول خیابان فرجام میزاشتم یه کم هزینش بالا بود ولی راضی بودم

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
شما بارداری برای منم دعا کن یا بچه دار شم یا یه شغل خوب پیدا کنم

ان شاالله عزیزم. ایشالا که خدا براتون مقدر کنه اونچه که صلاح زندگیتونه و خیلی زود صاحب یک فرزند خوشکل مثل خودتون بشین

2740
ای بابا چه بد 😔 شما مگه همونی نیستین که به سختی باردار شدین ؟ چه آدمایی پیدا میشن واقعاً دیگه اد ...

چرا همونم. ۶ سال پدری از من در اومد که فقط خدا میدونه و بس. همین الانم‌ روزی ۲ تا امپول میزنم تو شکمم که مبادا بچم سقط شه. ولی خوب کاریشون نمیشه کرد دیگه. خدا بزرگه تا خدا هست نیازی به کسی نیست باللخره یک راهی پیدا میشه

من دخترم مهد سرزمین فرشته ها اول خیابان فرجام میزاشتم یه کم هزینش بالا بود ولی راضی بودم

چه خوب.میتونم ببرم اونجا مشکلی ندارم. ممنونم که گفتین 🙏🙏🙏🙏

چرا همونم. ۶ سال پدری از من در اومد که فقط خدا میدونه و بس. همین الانم‌ روزی ۲ تا امپول میزنم تو شکم ...

روزی دو تا امپول ؟

خیلی سخته ....میدونم 

ان شاءالله خدا کمک میکنه ..‌.نگران نباش 

روزی دو تا امپول ؟ خیلی سخته ....میدونم  ان شاءالله خدا کمک میکنه ..‌.نگران نباش

آره بخدا. از روز اول بارداریم ۲ تا آمپول دور نافم میزنم . دیگه چیزی نمونده خدا رو شکر

مدیریتش خانم عبدالهی هستن که من واقعا دوستشون دارم..........ازمحیطش راضی بودم

با همسرم میریم میبینیم حتما. ممنونم از لطفتون