2733
2739

سلام من خودم 24سالمه و یه نوزاد دارم 

خانم گل های عزیز شما چطور به خودتون و کاراتون میرسید 

تعجب میکنم وقتی میبینم خیلی با وجود سن کم هم به خودشون هم بچشون و همسرشون میرسن 

اول بگید چند سالتونه و چیکار میکنید؟

من که امروز سر نظم خونه با همسرم دعوام شد🤕🤕🤕😖😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بیستو سه سالم دوتابچه ی ۶ودوساله دادم دیگ بریدم من جمع میکنم بچه هاپشت سرم میریزن شوهرمم میگ توجم ...

چرا روشتو عوض نمیکنی؟

من خودم کلا اهل کار کردن تو خونه نبودم و نیستم 

از اولین روز زندگیم سر این قضیه مشکل داریم اما شما که میگی جمع میکنم 

یه روفرشی یا یه زیر سفره ای همیشه رو فرشت پهن کن بذار بچه ها بازی کنن هر کی درتون رو زد رو فرشی سریع جمع کن با اسباب بازی های توش اینجوری خونت همیشه مرتبه 

من ۲۴ سالمه یه پسر سه ساله دارم امشب تو حموم از چهارپایه پلاستیکی به کمر افتاد زمین شدید و یه ذره سرشم خورد زمین الان خوابیده سرش دیت میزنم میفهمه درد میکنه یه دونم باردارم 

2738
چرا روشتو عوض نمیکنی؟ من خودم کلا اهل کار کردن تو خونه نبودم و نیستم  از اولین روز زندگیم سر ...

چجوری عوض کنم پسرم نمیشینه رو روفرشی راه میره همه جا خوردن هیچ ب وسایل خونه هم دست میزنه صبرکن بچت راه بره میبمی دنیادست کیه

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
بچه ها گزارش بزنین تاپیکم بترکه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3421491/اخه-چرا

عزیزجان این لینکو بزار توی تاپیک نینییار بهش بگو برات حذفش کنه چون اگه ما الکی برای تاپیکت گزارش بزنیم  کاربریمون لغو میشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
چجوری عوض کنم پسرم نمیشینه رو روفرشی راه میره همه جا خوردن هیچ ب وسایل خونه هم دست میزنه صبرکن بچت ر ...

عزیزم تو اطرافیانم دیدم بچه ها که راه میافتن دنبال کشف دنیا ی جدیدشون هستن من درکت میکنم فقط خواستم بهت یه ایده بدم تا برای خودت بیشتر وقت بذاری

2706