2737
2739
اگر دستگاه داری تو دستگاه اگر نداری رو فویل بچین رو شوفاژ اگر باز اینم نداری بچین تو سبد بذار جلو بخ ...

سیب رو خشک کردم چیزی نزدم بهش ولی سیاه نشد 

مزش هم خوب شد 

پرتقال تلخ شد 

کیوی هم جالب نشد 

من میخام سیب خشک کنم  به منم یاد بده

عزیزم سیب رو ورقه های نازک بزن اگر دستگاه داری بچین تو سبد و بذار خشک شه اگر دستگاه نداری چون زمان بیشتری نیاز داره و در محیط سیاه میشه حتما مقداری ابلیمو و اب شکر درست کن بزن به سیبا بعد بچین داخل سبد بذار جلو بخاری و یا اگر شوفاژ داری روش فویل بکش و میوه هاتو بچین رو فویل بذار خشک شه بهش سر بزن که نسوزه

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیب رو خشک کردم چیزی نزدم بهش ولی سیاه نشد  مزش هم خوب شد  پرتقال تلخ شد  کیوی هم ...

پرتقال رو هر یک برشی که میزنی باید چاقو تو بشوری و حتما بندازی تو شهد خیلی خوشمزه میشه

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
قربونت ایکاش میشد از این راه درامد زایی هم کرد من خیلی بهش نیاز دارم 

چرا نشه عزیزم اتفاقا خیلی هم گرونه. با میزان کم برا فک و فامیل شروع کن. تهران هستی؟ 

2728
ای جانم ادرس بده بفرستم برات ب خدا بی تعارف 

ممنونم گلم

تست معرفت بود  که شما با بالاترین نمره قبول شدی

خدای مهربون جواب مهربونیتو بده

نوش جون خودتو عزیزات آجی

تو بخور انگار من خوردم

اما واقعا درود به کدبانوگری و سلیقه ت

خیلی خوشگل درستشون کردی

بقول داداشم  دمت جیـــــــــــــــــز

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
ممنون از راهنماییت برا امواتت یه فاتحه خوندم

عزیزم لطف کردی خدا رحمت کنه اموات خودتون رو

ممنونم گلم تست معرفت بود   که شما با بالاترین نمره قبول شدی خدای مهربون جواب مهربونیتو بده ...

ای جونم عزیزم شما لطف داری به من.یه عالمه بوس به لوپات دوست جون

2740
اره تهران هستم ولی نمی دونم از چه میوه ای شروع کنم که ریسک کمتری داشته باشه

کلا سیب و موز خیلی طرفدار دارحت راحت خشک میشه و دور ریزش کمه