2733
2734

سلام عزیزان میشه از تجربتون ب ما که بچه اولمون داره ب دنیا میاد بگید چ جوریه زایمان طبیعی سخته دردش چ مدلیه من فقط استرس این دردشو دارم ک نمیدونم چیه و من تحملشو دارم نمیرم یهو😖😕😒من 37هفته هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نترس تحقیق هم نکن فقط توکل به خدا کن تازه تا خودت دردش و نکشی نمیفهمی چطوره قابل وصف نیست برای هرکس یه میزان درد متفاوته

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

من اولی بدنیا اوردم سخت بود ولی گذشت بغل بگیری دیگه فراموش میکنی ده دقیقه پیش پای مرگ بودی 

من که اشهد ان لا اله الا الله میخوندم جای دعا کردن 😂

در کل راه زیاد برو تا اسونتر بشه زایمان نترس خدا کمک ات میکنه 

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......

عزیزم فقط برو بیمارستان دولتی بیمارستانهای خصوصی فقط و فقط سزارین میکنن،حتما برو پیاده روی تا میتونی روزی ۵ ساعت هم میتونی برو...۳۷ هفته بچه کاملا رسیده اصلا نترس فقط پیاده روی کن تا میتونی و تمرین نفس عمیق

2738

میتونی تحمل کنی 

من ۳ تا طبیعی زایمان کردم

وقتی جگر گوشه ات رو بغل میکنی همه دردها میره

اون چشمهای قشنگ که بهت خیره میشه 

واقعا بهترین لحظات زندگیت رو رقم میزنه

مبارکه مامانی

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
چرا ناراحتی شما تا سه هفته دیگه یه گل بغل میکنی 

نمیدونم بخاطر این هوای بارونی و دلگیره چیه 

همش ناراحتم استرس دارم میگم نکنه اتفاقی بیوفاه این همه صبر کردم نکنه یدفه. ..... اصلا دوس ندارم ب این چیزا فک کنم نیمدونم از کجا میاد

عزیزم بدن با بدن فرق داره،من خودم سه تا زایمان طبیعی داشتم یکی از یکی بهتر خداروشکر ،البته همیشه ب همه اینو میگم اگه زایمان طبیعی میخای بکنی حتما تو بیمارستان خصوصی خوب و تحت نظر دکتر خوب باشه،مال من هر سه رو تقریبا بدون درد رفتم بیمارستان و حدود 5سانت دهانه ی رحم باز بود،وقتی هم ک درد اصلی شروع شد در حد یه درد پریودی شدید بود همراه با فشار البته فشارش چند دقیقه ی آخر بود،بعدشم ک هیچی،انگار نه انگار ک زایمان کرده بودم،سر هر سه هم برش خوردم و بخیه ،عالی بود واقعا

💗💗💗
2706