2733
2734
عنوان

حاجت روایی

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 44 پست
شفای خواهرم و جور شدن کار عالی که از کار فعلیم راحت شم. لطفن دعا کن

😔😔الهی پناه برخدا امام حسن مجتبی همه مریضا شفا پیدا کنند انشالله هرچی صلاحته برات پیش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم عجل لولیک الفرج 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
الهی هرکی هرحاجتی داره بهش برسه همیشه خواستم اول واسه بقیه دعا کنم چون این انرژی مثبت بعد برمیگرده ب ...

خدا خیرت بده گلم 

آره منم سعی میکنم برای  ظهور و سلامتی امام زمان وحاجت روایی دیگران، بعد خونوادم و خودم 

ممنون ان شااااااااالله ک ب حق عکاین روز عزیز دعای خیر شما حاجت من و همگی و هم خودت و خونوادت روا بشه عزیز، 

لطفا یادم کن🌺

2738

برای سالم و سلامت بودن نینی تو راهی منم دعا کن لطفا

انشاالله به هرچی که میخوای برسی عزیزم😘

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
چه دعایی

برای برگشت عشقم برای اتفاق های خوب که چند وقته نیافتاده برام..برای صبر دلم 😭😭😭😭😭

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
2706