2733
2734

من و دوس پسرم دو ساله باهم در ارتباطیم خانواده ها کامل در جریان هستن

چن بار با مادرش بیرون رفتم و همه خونواده و اقوامشون منو ب عنوان عروس فامیل میشناسن 

خونواده خودمم جز بابام همه میدونن حتی شوهر خواهرام از نزدیک دیدنش

بابامم میدونه کسی توی زندگیم هس ولی چیزی از جزئیات نمیدونه

گفتم ک بدونین مشکلی برای خواستگاری نیس و همه راضین

فردا قراره در مورد روز خواستگاری باهم صحبت کنیم گفت باید حرفامونو یکی کنیم

چون رابطمون عاشقانه بوده شاید من خیلی کم توقع باشم از همه لحاظ...یه چیزایی توی ذهنم هس ولی شما باتجربه ها همفکری بدین که چه چیزایی رو از همین اول لحاظ کنم هم با خودش هم خونوادش (جز توافقات مالی)

همه جعفریااااا😂

منو یاد این اهنگه انداختی

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم از ریشه غلط داره پیش میره 

چیزی که راحت بدست بیاد راحت از دست میره ....

یک جایی رو بزارید خانواده پیش برن و واسه خودتون ارزش قائل بشید ..کلن این مدل ازدواج ها چون طرفین سر گرفته میدونن خیلی تلاشی ندارن ...همینش بده

توافقی نیس منم با شوهرم اینجور بودیم هیچی نخواستم ازش نه حرف مهریه زدیم نه طلا هیچی هیچی هرچی داشته باشه مال جفتتونه این از چیزای مادی بقیه چیزا هم وقتی عشق دارین همه چی هست هم احترام هم دوستی دیگه چی میخوای 

2740
تویییی حالت خوبه؟ اوضاع چطوره؟

فدات عزیزم اوضاع داغونه

امشب خیلی راحت گفت اسنپ بگیر برو خونه بابات😔

چطور میتونه انقدر خونسرد باشه خدا میدونه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد