2737
2734
عنوان

دلم داره مبارکه کلی فکر به مغزم هجوم آورده سرم داره منفجر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 34 پست

من وقتی پسرم دنیا اومد از نگهداری بچه چیزی بلد نبودم توی ۳ماهگی متوجه شدم پشت سرش صاف هست از ۳ماهگی تا الان ک دوسال و هفت ماهش هست اونو به پهلو خوابوندم خداروشکر الان دیگ سرش گرد شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ناراحت نباش خداروشکر بردی پسرت سالمه ...اینک پشت سرش اضافه به این خاطر هست ک توی دوران نوزادی ...

آخه عزیزم خب یه چیز رو چقد به روی کسی میارن دیگه خسته شدم خدا پسرمنم اینجوری آفریده چیکارکنم دیگه واقعا حساس شدم همش نگاه سرش میکنم فدات بشم

من جاری ندارم اما بگو دقیقا چیکارمیکنه

چن بار گفته پسرت سرش کشیدس به اصطلاح پشت سرش صاف نشده الآنم هی نگاه سرش می‌کنه معنادار ها من احمقم چیزی نگفتم الان بچه هاشونم میگن

2728
بچه ات هنوز توی دوران رشد هست عزیزم از الان عادتش بده ک همیشه روی پهلو بخوابه وقتی بزرگتر بشه سرش گر ...

ممنون فدات بشم واقعا دلم بدجوری شکسته😔 برام دعا کن دلم آروم بشه خدا عمرت بده

آخه عزیزم خب یه چیز رو چقد به روی کسی میارن دیگه خسته شدم خدا پسرمنم اینجوری آفریده چیکارکنم دیگه وا ...

منم وقتی بچه ام ۳ماهش بود خودم می دیدم پشت سرش صاف شده خیلی ناراحت میشدم و کمتر مهمونی میرفتم ولی خیلی منطقی متوجه شدم مشکل از طرز نگهداری کردن خودمه تا الان ک دوسال و۷ماهش هست هرشب چک میکنم ک صاف نخوابیده باشه گرچه خودش عادت کرده دیگ به پهلو میخوابه

چن بار گفته پسرت سرش کشیدس به اصطلاح پشت سرش صاف نشده الآنم هی نگاه سرش می‌کنه معنادار ها من احمقم چ ...

دفعه بعدی گفت بگو ازنظرخودم پسرم هیچ مشکلی نداره نظرشماهم محترم ولی برای من ارزشی نداره این حرفا سلامتی پسرم برام ازهرچیزی باارزشتره که خداروشکر هزاربار همینکه این فرشته رو دارم کافیه واگه خیلی حساسی واونم با جنبه ست بگو امیدوارم بارآخرت باشه عیب رو بچه من میزاری چون پسرم خط قرمز منه دفعه بعد مجبورم حوابتو بدم😠

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
2740
دفعه بعدی گفت بگو ازنظرخودم پسرم هیچ مشکلی نداره نظرشماهم محترم ولی برای من ارزشی نداره این حرفا سلا ...

من احمق تر از این حرفام هزار بار دهنمو پر کردم بگم بازم قورت دادم 😶

من احمق تر از این حرفام هزار بار دهنمو پر کردم بگم بازم قورت دادم 😶

هیچ وقت اجازه نده هیچ کس به بچت توهین کنه وهمسرت ببین ازالان انقدر ارزش واحترام واسه بچت بزارکه اونم اگه بزرگ شد برات جبران کنه بچه ها آینه ماهستن هرکاری کنی درآینده همینطور باهات رفتار میکنه  اجازه نده انقدرراحت رراش حرف دربیارن وناراحتش کنن

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
بعدش خیلی راحت این مشکل حل میشه کاری رو ک گفتم از امشب انجام بده استارتر

بخدا به پشت سرم خوابنمدش ما تو ارثمون سرامون بزرگه اینا ولکن نیستن حتما عملیش میکنم

2706