2733
2734
عنوان

قهر کردم با شوهرم الان نمیدونم چی کار باید بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 73 پست
نه دیگه همون لحظه عذرخواهی کرد ولی من نبخشیدمش رفت شروع کرد ب پیام دادن و چرت و پرت گفتن و زنگ زدن و ...

اخرش آروم میشه البته اگ شما پای خاستتون ک ترکه اخلاقشه باشید... زود با عذرهاهی نبخشید مشکلو اساسی حل کنید

اگه بگم این مرد زندگی نمیشه ناراحت میشی؟ دوران عقد اینه وای بحال بعدش  برو مشاور ..ادامه نده

نه عزیزم ناراحت نمیشم چون میشناسمش چنان دروغگو و متطاهری هم هست تو همه حال تلاش میکنه منو مقصر جلوه بده ولی انقدر بهونه هاش الکیههه نمیتونه و بعدش مثلا عذرخواهی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرش آروم میشه البته اگ شما پای خاستتون ک ترکه اخلاقشه باشید... زود با عذرهاهی نبخشید مشکلو اساسی حل ...

خیلی وقتهام بوده نبخشیدم 

اذیتم میکرد با حرفاش و تهمتاااش و دروغاش تا اشتی کنم

ولی نمیبخشیدمش هربار مگه اشتی ب زور میشه؟؟ اونم بعد از دعواهای این مدلی الکی

دعوات سرچی بود میگی؟؟؟

این دعوا اخر 

داشتم موهامو شونه میکردم بهم گفت موهات گهه دست ب شونه من نزن

بعدشم شروع کرد طبق معمول ب فحاشی و بد بیراه گفتن و تهمت زدن😞

2731
خیلی وقتهام بوده نبخشیدم  اذیتم میکرد با حرفاش و تهمتاااش و دروغاش تا اشتی کنم ولی نمیبخشیدمش ...

این دفعه فقط بگو مشاور اگ نیومد اشتی نکن بگو برا زندگیمون باید بریم مطمئن باش مشاور اونقد خوب برخورد میکنه باهاش ک پشیمون نمیشه از اینک بره اینارو بعس یگو

این دفعه فقط بگو مشاور اگ نیومد اشتی نکن بگو برا زندگیمون باید بریم مطمئن باش مشاور اونقد خوب برخورد ...

همچین ادمی با مشاور خوب میشه؟؟

ب نظر روانپزشک میخواد 

همچین ادمی با مشاور خوب میشه؟؟ ب نظر روانپزشک میخواد 

80درصد ادما با روان شناسی خوب میشن 20درصد با روان پزشک ولی روان شناس خیلی بهتره داروها وابستگی میارن.. 

شما برید پیش روان شناس خودش مناسب بدونه میفرسه برا دارو

80درصد ادما با روان شناسی خوب میشن 20درصد با روان پزشک ولی روان شناس خیلی بهتره داروها وابستگی میارن ...

اگه اصلا زنگ بزنه

اگه اصلا بخواد عذرخواهی کنه

اگه بیاد باهام پیش روانشناس 

ک من از خدامه دوستم😞😞 ولی مثل این ادم من بی عقل و بی ادب ندیدم

باور کنی یا نهه واقعاا شده😞😞دل من اونشب خورد شد تا خود صبح سرمو فشار دادم ب بالش بی صدا گریه کردم ...

عزیزم من فقط میدونم نمیشه که خوش خرم کنار یکی بشینی بی دلیل فحاشی و توهین کنه حتما چیزی میگی حرکتی میکنی حالا میگیم یبار دوبار دیگ نکه همش یه هو.زیر فحشت کرده نمیشه اخه 

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
واقعا خسته شدم ازش الانم میگه من اصلاااا برام مهم نیست نمیخوای هررری بروووو منم عمرا بیاااام ک بشنو ...

خب ببین حرفشم زده الان جدابشی بهتره تا دوفردای دیگه با چندتا بچه بشینی غصه بخوری دیگه نتونی هیچ کاریم کنی الان جدابشی بهتره

آرامش