2737
2734
عنوان

بچه هابیاین گندزدم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 39 پست
اگه مسخره بود سرش داد نمیزد اسی ی فکری بکن اول از همه اینقد خوب باش ک شوهرت جز تو هیچ کسیو نبینه .فق ...

چجوری ؟اصلا بلدنیستم ؟بخدا ازوقتی این خواهرشوهرم نزدیکمون شده روز خوش ندارم ازدستش...همش فضولی زندگیمو میکنه ..شوهرمم قبول نداره 

@@@@
گفتم چه ربطی به خواهر من داره هروقت خواهر من دوبهمزنی کرد خودم پاشو ازخونم میبرم  باپرویی تموم ...

بگو پس من الکی واسه ارامش این زندگی تلاش میکنم وقتز واست مهم نیس ک زنت همسرت زندگیت و همینطور پسرت با حرفای دیگران میسوزن ولز تو میشینیو نگاه میکنی واقعا ی مرد تمامو کمالی .پس منم دیگ ب خاطر تو جلزو ولز نمیکنم چون منو بچت اولویتت نیستیم چون میبینم خونوادت ما نیستیم .اصلا از اونا حرفی وسط نیار موضوع تو اینه ک شوهرت پشتت نیس .اون عوضیا رو ولش کن .منم یکیو دارم کار ده تارو باهم ود  ی لحظه انجام میده .از شوهرمم سواستفده میکنه شوهرمم یمدت باهاش حرف نزد ولی باز دوباره رفت سمتش .حرف من اینه حق نداره ب خاطر هر کسی سر زنش دادبزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مسخره بود سرش داد نمیزد اسی ی فکری بکن اول از همه اینقد خوب باش ک شوهرت جز تو هیچ کسیو نبینه .فق ...

معلومه مردا حوصله این مسخره بازیا رو ندارن، خدایی حیف اعصاب و روان و وقت و زندگی آدم نیست سر این چیزا خراب شه، من یکی که اصلا به این چیزا اهمیت نمیدم

بگو پس من الکی واسه ارامش این زندگی تلاش میکنم وقتز واست مهم نیس ک زنت همسرت زندگیت و همینطور پسرت ب ...

اینا رو با مطلوم نمایی و ارامش وبا لبخند و اینا بگو ن با داد و دعوا .اصلا صداتو بالا نبر .بذار اینقد داد بزنه.تا خسته شه تو بهیچ  جات نباشه 

2731
چجوری ؟اصلا بلدنیستم ؟بخدا ازوقتی این خواهرشوهرم نزدیکمون شده روز خوش ندارم ازدستش...همش فضولی زندگی ...

منم نمیوونم فقط میدونم همین بلاها داره سر ما سه تا جاری میاد از دست این ی دیوونه ی روانی خودمونم موندیم دوبهم زنه دوبهم زن .

بگو پس من الکی واسه ارامش این زندگی تلاش میکنم وقتز واست مهم نیس ک زنت همسرت زندگیت و همینطور پسرت ب ...

همه حرفات درسته 

ولی چه کنم که همیشه مقصر و بدِ من میشم ..میگه مقصر تویی که اینجوری بد فکرمیکنی 

هرچی میشه به شوهرم میگه بعد میگم به این میگن دوبهمزنی میگه نه تو فکرت منفیه بابرادرش درد ودل میکنه دوبهم زنی نیست 

@@@@
معلومه مردا حوصله این مسخره بازیا رو ندارن، خدایی حیف اعصاب و روان و وقت و زندگی آدم نیست سر این چیز ...

خب اگه تو جاش بودی چکار میکردی .گفتنش راحته .ولی ادم میسوزه وقتی بخاطر ی روانی ارامشش بهم بخوره .لطفا راهکار بدین .گذشتن از ی مسئله شاید برا بعضیا راحت باشه خواهرم 

همه حرفات درسته  ولی چه کنم که همیشه مقصر و بدِ من میشم ..میگه مقصر تویی که اینجوری بد فکرمیکن ...

نمیدونم منم عاصیم .روانی شدیم ما جاری ها بین مارو هم داره بد میکنه .کافیه پیشش ی حرف کو چیک بزنی همونو ۱۰۰۰ تا میکنه تحویل طرف میده .ب نظرم باید شوهرتو بکشی سمت خودت

2740

دوستان ی زن درک میکنه ی زن رو ...

اگه یکی همش سرش تو زندگیتون باشه و دنبال حرف بردن و آوردن باشه بعد همشو به شوهرت انتقال بده روزی چندبارم بره بیاد خونت بخاطر فضولی بهم نمیریزی؟؟یااینکه میگی چیز بی ارزشیه ولش کن

@@@@

خب رفتو امدو کمتر کن البته طول میکشه ی دفعه قطع نکن بذار کم کم .مثلا میدونی فلان ساعت میاد زود از خونه برو بیرون .ی ی ماه تمرینی انجام بده و زیاد باهاش حرف نزن نذار ازت خرف بکشه .کل زندگیتو نریز وسط .بعضیا کمر میبندن ک ارامش ادم بهم بریزه .

[QUOTE=109819047]نمیدونم منم عاصیم .روانی شدیم ما جاری ها بین مارو هم داره بد میکنه .کافیه پیشش ی حرف کو چیک بزنی همو ...[/QUOTE 

الان قهرکرده رفته بیرون ...چطور باهاش برخورد کنم که فکر نکنه حق باخواهرشه؟؟اصلا موندم چه کنم ...اگه غرورمو بذارم زیر پا باهاش حرف بزنم فکرمیکنه حق باخواهرشه اگرم نه که چندروزم طول بکشه براش مهم نیست

@@@@
خب اگه تو جاش بودی چکار میکردی .گفتنش راحته .ولی ادم میسوزه وقتی بخاطر ی روانی ارامشش بهم بخوره .لطف ...

من از اول میگفتم موقعیتش نبود ان شالله دفعه بعد که دیگه ادامه نده، اگه باز به بچم میگفت اصلا بهش زنگ نمیزدم اگه همون موقع جوابش به ذهنم می رسید میگفتم ولی بعدا نه، به شوهرم هم نمیگفتم مخصوصا وقتی بدونم شوهرم طرف من رو نمیگیره، چرا الکی بهونه دعوا درست کنم، بعدش هم من هم رفتارم محترمانه است هم رک خیلی کم پیش میاد دور و بریام باهام بد برخورد کنن اصلا شخصیتم همچین اجازه ای بهشون نمیده شایدم ذاتیه 

خب رفتو امدو کمتر کن البته طول میکشه ی دفعه قطع نکن بذار کم کم .مثلا میدونی فلان ساعت میاد زود از خو ...

میدونی من عید رفتم خونش همونه دیگه نرفتم ...هرروز میادمخصوصا وقتایی که شوهرم هست ... انگار نه انگار تحویلشم نگیری..

خب بخوام جلو شوهرم تحویل نگیرم که بدش میاد بدتر زندگیو زهرم میکنه...

@@@@
واسه همه چیمون نظر میده تو زندگی همه دخالت میکنه .... بعد جالبه شوهرم نمیبینه میگه درد و دل کرده فق ...

خب خونوادشه نمیتونه بدیهاشونو ببینه .کمتر ازشون بگو .ی یماه تمرین کن نگی .الکیم نمیخواد خوبیشونو بگی فقط هیچی نگو .فقط از بچت بگو از کارای روز مرت .بزودی عوضمیشه