2737
2734

یعنی ملت نشستن فقط بگن به ما توهین شد! اون از ترکها با عمو فیتیله ای ها اون از شهرزاد با کرمانی ها، اینم از ستایش با مشهدی ها! بیخیال لطفا

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه ربطی داره همش دنبال داستانیدا زن ساده و ضعیف تو هم شهرا هست این چه حرفیه الان

نه دنبال داستان نیستم میگم خوب چرا اینو مشدیگذاشتن خوب اینم مثل بقیه تهرانی میذاشتن میرفت دیگه

2740
نه دنبال داستان نیستم میگم خوب چرا اینو مشدیگذاشتن خوب اینم مثل بقیه تهرانی میذاشتن میرفت دیگه

خخخ لابد میخوان یه سری دیگه را برن آشتی کنون دنبال زن حمید اقا برن مشهد 😅😅😅😅 

چه مزخرف شده اه اه 

یارب نظر تو برنگردد...
برعکس اونم پری سیما با سیاست و قلدره

کلا تو سریالها تهرانیا رو نمیدونم چرا اینطور نشون میده یا بهتر بگم شهری ها را قلدر و اتیش پاره نشون میده ولی روستاییا رو بی ازار و ساده نشون میدن 

درصورتی که من توی روستاهم زنهای قلدر دیدم کلا همه جا همه جور ادمی هست 

یارب نظر تو برنگردد...

ولمون کن بابا 

همش دنبال حرف و جنجالین 

حرف پیدا نمیکنین گیر دادین که چرا مشهدیه تهرانی یا ترکی یا کردی میذاشتن هم یه حرف در میوردین

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2706